Patiko? Pasidalinkite!

Žiūrėjau per televiziją Kovo 11-osios, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos, šv. Mišių transkiaciją. Nustebau kokiais katalikais tapo Linas Linkevičius, Česlovas Stankevičius ir kiti. Prisiminiau 1988 m, kaip Stankevičius vadovavo draugovininkams ir kaip visus čiupo už žvakučių uždegimą, bėgome į Katedrą net į vidų įsivijo, buvau straipsnį parašęs KAUNO DIENOJE senai.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „Česlovas Stankevičius“

Kiek baudų buvo skirta, kiek parų buvo pasodinta. Buvo tada jie raudoni iki ausų, išvertė kailį ir vėl valdžioje. Ir mylit jūs tokius ir renkate, kas jūs per žmonės, nebuvau raudonas, nebuvau ir davatka. Gyvenime galima sakyti dvi klaidas padariau, tai – avarija, kur niekas nenukentėjo ir baikerių šventė, kur tik pašokau padauginęs. Bet už tas klaidas, didžiausias priešas beveik likau.

SAKYKIT kodėl jums išverstaskūriai prie širdies, kur daugelius pavertė baudžiauninkais? Juos renkate ir renkate, kažkaip nesinori tikėti kad ir jūs tokie, nejaugi taip paveikia jus korumpuota žiniasklaida, GAL aš nesuprantu, jūsų psichologijos? Meldžiatės tiems patiems jau 29 metai, o pasirašyti už ddr. prof. Stanislovo Tomo EP RINKIMINĮ SĄRAŠĄ JAU NEBEMOKATE.

Už sisteminius kandidatus į prezidento postą, jau tūkstančius parašų suraitėte, juk dar ne balsavimas, o tik,  kad galėtų dalyvauti. Ko bijote? Lauksiu jūsų komentarų.

Pagarbiai Jūsų ištikimas,

Vytautas Šustauskas


Patiko? Pasidalinkite!