Patiko? Pasidalinkite!

Kuo toliau, tuo sunkiau darosi su Vytautu Landsbergiu. Jo eiliuotų minčių suprasti išvis nebeįmanoma. Nors ir būdami jo sekėjais, kai kurios mintys yra visiškai neaiškios ir nesuprantamos.

Žinome, kad mus stebi VSD ir kiti Vytauto Landsbergio mylėtojai, todėl prašome jų pagalbos, kad šie išverstų į suprantamą kalbą, ką šiose eilėse norėjo pasakyti Vytautas Landsbergis.

O gal Vytautas Landsbergis tiesiog trolina…?

Trolinti – iš angliško internetinio termino „to troll“ kilęs žodis. Paprastai reiškia procesą, kurio metu vienas asmuo (trolis) provokuoja kito asmens ar asmenų grupės pyktį išnaudodamas jų silpnasias vietas arba nepakantumą debilizmui.

Tarkime, trolis apsilanko krikščionių diskusijose ir klausia ar visagalis dievas gali sukurti tokį akmenį, kurio pats negalėtų pakelt.

Kartais troliai sumaišomi su visiškais idiotais, kurie aplinkinių sumišimą ir pyktį išprovokuoja netyčia. Iš to yra kilęs posakis „nesu tikras, ar trolis ar durnas“.

Lietuvoje trolinimas buvo populiarus ir tada, kai dar neturėjo tam skirto angliško termino. Galima paminėti tokius pavyzdžius kaip žaidimas „negro šikna, atsiliepk!“ arba „pirk dramblį“.

Vytautas Landsbergis interbajeris.PNG

Egidijus Paulauskas


Patiko? Pasidalinkite!