Patiko? Pasidalinkite!

“YouTube” administracija septynioms dienoms sustabdė galimybę skelbti ir transliuoti tiesioginius video įrašus iš oficialios dabartinės JAV prezidento paskyros

„YouTube“ administracija antradienį pašalino paskutinį vaizdo įrašą ir septynioms dienoms sustabdė galimybę skelbti vaizdo įrašus ir transliuoti iš oficialios dabartinio JAV prezidento Donaldo Trumpo paskyros. Apie tai pranešė portalas „Axios“.

„Atidžiai išnagrinėję video medžiagą bei atsižvelgdami į susirūpinimą dėl galimo besitęsiančio smurto, pašalinome naują turinį, įkeltą į Donaldo Trumpo kanalą, ir paskelbėme įspėjimą dėl mūsų smurto kurstymo politikos pažeidimo“, – sakoma „YouTube“ pranešime.

“Todėl pagal mūsų taisykles į kanalą dabar nebus galima įkelti naujų vaizdo įrašų ar [transliuoti] tiesioginių transliacijų mažiausiai septynias dienas, kurios gali būti pratęstos.”

Kaip pažymėjo „Axios“, buvo taip pat sustabdyta galimybė komentuoti likusius JAV lyderio kanale buvusius vaizdo įrašus, nurodant galimą smurto išprovokavimo riziką.

Anksčiau „Twitter“ paskelbė, kad visam laikui uždarė prieigą prie asmeninės D. Trumpo paskyros dėl taisyklių pažeidimo, taip pat dėl ​​susirūpinimo, kad jis gali bandyti sukelti neramumus. Jam taip pat buvo atimta galimybė rašyti „Facebook“ ir „Instagram“, kol nepasibaigė jo įgaliojimai. Be to, „Apple“ iš savo „App Store“ laikinai pašalino dabartinio Amerikos lyderio ir jo gerbėjų pamėgtą socialinio tinklo „Parler“ paskyrą.


Patiko? Pasidalinkite!