Patiko? Pasidalinkite!

2021-07-22 PRAŠYMAS

Kadangi Lietuvos radijuje ir televizijoje buvo panaikinta reklama, manome, kad joje atsirado laisvo laiko, kuris gali būti panaudotas prasmingai ir skirtas pilietinėms iniciatyvoms. Manome, kad tikrai turime teisę prašyti eterio, kadangi savo mokesčiais prisidedame prie Lietuvos radijo ir televizijos išlaikymo. Deja, kol kas LRT matome tik vieną nuomonę, o opozicija tėra imituojama. Daug piliečių yra nepatenkinti tokia situacija, o jeigu valstybinis transliuotojas neskirs laiko kitai nuomonei, piliečių nepasitenkinimas tik didės.

Atėjo laikas parodyti, kad gyvename tikrai demokratiškoje šalyje. Paradoksas, bet Jūsų (iš tikrųjų, mūsų – visų piliečių) televizijoje ir radijuje minimose nedraugiškose ir nedemokratiškose, „teroristinėse“ kaimyninėse šalyse, tokiose kaip Rusija, valstybės išlaikomuose televizijos kanaluose gausu įvairių diskusinių laidų, į kurias kviečiami įvairias nuomones turintys pašnekovai iš Europos, JAV, Ukrainos bei kitų šalių, dalyvauja įvairių nuomonių turintys politikai, apžvalgininkai, visuomenininkai bei tikroji opozicija.

Deja, Lietuvoje kol kas tokių laidų nėra. Dažniausiai tenka matyti, kaip liaupsinami mūsų politikai, o mūsų piliečiams padiskutuoti gyvai su politikais nėra galimybės. Atėjo laikas demokratijai ir Lietuvoje.

Todėl prašome:

  1. LRT televizijoje surengti kassavaitinę diskusijų laidą, kurioje visuomenės atstovai galėtų pasisakyti ir nebūtų parodomi kaip marginalai, plokščiažemininkai ir t.t.
  2. Prašome skirti laiko diskusijai dėl tokios laidos kūrimo. Padėtume visuomeniniais pagrindais, be atlygio. Susitikimo metu galėtume konstruktyviai aptarti laidos formatą bei laiką.

Pagarbiai

Vaidas Žemaitis Lekstutis

+370 670 26896

„Žemaičių pasipriešinimas“


Patiko? Pasidalinkite!