Patiko? Pasidalinkite!

Pasibaigus savivaldos ir Europos Parlamento rinkimams, Seime atsilaisvino trys vietos, dėl kurių rugsėjį grumsis įdomios asmenybės.

Įdomiausias kandidatas į atsilaisvinusią vietą Seime, visiems žinoma televizijos laidų vedėja, žurnalistė – Rūta Janutienė. Įdomu ir tai, kad ją iškėlė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) bei neparlamentinė Centro partija.

Žiemgalos vienmandatėje apygardoje atsirado laisva vieta į Seimą, kai buvęs Seimo liberalų frakcijos narys Vitalijus Gailius buvo išrinktas Joniškio rajono meru.

Dėl tokio „Valstiečių” politinio ėjimo, sunerimo senasis ir jaunasis Landsbergiai. Todėl, jie nusprendė „mesti” jauną, nepriklausomą, gražią, neprisidirbusią politikoje kandidatę taip pat vardu – Rūta.

Rūta Janutienė savo Facebook paskyroje sureagavo į Landsbergių „mestą” kandidatę ir pateikė keltą priešininkės „nepriklausomybės” faktų:

Visiškai nepriklausoma kandidatė Žiemgalos apygardoje duos atkirtį grėsmei. Irgi Rūta, tik Bilkštytė. Landsbergiai čia ne prie ko! Grybauskaitė irgi! Tiesiog partija liepė – komjaunimas atsakė taip. Ką dabar daryt Janutienei?

This slideshow requires JavaScript.

Rūta Bilkštytė apie save:

Save prisistato ekonomiste, mokesčių eksperte. Joniškietė Rūta Bilkštytė teigia, kad rinkimuose dalyvaus kaip nepriklausoma kandidatė, sieksianti įvairių politinių jėgų paramos.

Gabrielius Landsbergis apie Rutą janutienę:

„Tai yra kitos kategorijos žmogus, nerandu aš elegantiškų žodžių. Tai yra vienintelis žmogus, kuriam esu pasakęs, kol ji dirbo televizijoje, aš drąsiai esu pasakęs, kad tai nėra žurnalistė. Su visa pagarba luomui, kurį labai gerbiu, šis žmogus buvo kitoj pusėj žurnalistikos realybės. Bet lygiai taip pat neabejoju, kad ji išrinkta nebus politike ir Seimo nare. Tai bus kažkokios kitos kategorijos ir galimai žalinga Lietuvai“, – teigė Gabrielius Landsbrgis

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!