Patiko? Pasidalinkite!

Kiekvienas žmogus gali savyje laikyti paslaptį. Jis gali ja nesidalinti net su savo artimiausiu sielos draugu – antra puse. Net labiausiai pavyzdinga šeima negali būti garantuota, kad vienas iš sutuoktinių nieko neslepia nuo antros pusės.

Mūsų šiandieninės istorijos herojė bandžiusi išsiaiškinti vyro paslaptį, nesitikėjo tokios paslapties reikšmės

Kolia ir Larisa gyveno gana ramų gyvenimą kartu, vedė iš meilės ir, atrodo, nieko neslėpė vienas nuo kito. Kolia buvo nuostabus vyras: jis nerūkė, negėrė, nekeldavo skandalų. Gyveno ir džiaugėsi savo šeima. Bet neseniai jis pradėjo kažkur kiekvieną sekmadienį dingti. Jis dingdavo kelioms valandoms ir neatsakydavo į skambučius. Žmona nusprendė pati išsiaiškinti visą tiesą ir jį pasekti.

Ji papasakojo savo seseriai apie savo abejones ir paprašė, kad ši padėtų pasekti jos vyrą. Vyras ramiai įsėdo į mikroautobusą ir nuvažiavo į mišką ir išlipęs iš automobilio taku patraukė į miško gilumą. Larisa atsikvėpė. Ji jau buvo pasiruošusi pamatyti romantišką trobelę, kurioje jos vyras susitikinėja su kita moterimi.

Tada Kolia pasiekęs miško vidurį, sustojo ir garsiai pradėjo rėkti! Larisa ir jos sesuo buvo šoke, jos nesuprato, kas vyksta!

Seserys grįžo namo, nes Kolia, po gero išsirėkimo miške, grįžo į automobilį. Jis grįžo namo su gėlėmis, apkabino žmoną, pabučiavo ir nuėjo į virtuvę pavalgyti. Jis net nesupyko, kad žmona jam nieko nepagamino.

Praėjo savaitė, Larisa visą šį laiką laikė viduje visus savo klausimus ir abejones. Kai vėl atėjo sekmadienis ir vyras pasakė, kad jam reikia valandai išvykti su reikalis, ji pasakė:

„Aš labai gerai žinau, kur vyksti!“ Nemeluok man! Aš tiesiog nesuprantu, kodėl tu eini į mišką, stovi miško viduryje ir šauki?

– O, tu sekei paskui mane?, -paklausė Kolia

– Taip, atsakyk į mano klausimus!, – sušuko žmona

„Matai, tu ant manęs šauki, o aš ant tavęs ne“. Štai kodėl kiekvieną sekmadienį miške išsikraunu visą negatyvą, kad netektų dėl tavo elgesio šaukti ant tavęs! O dabar mielojo, vykime į mišką kartu ir išsikraukime!

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!