Patiko? Pasidalinkite!

Žinomas rusų politikas ir Žirinovskio bendražygis pranešė, jog jis pradeda rinkti parašus naujam įstatymui Dūmoje priimti

„Kiek dar kentėsime imperialistų išpuolius prieš Rusiją? – sovietinės politikos pavyzdžiu klausia jis. – Kiek gi galima kęsti ciniškus JAV išpuolius prieš mūsų per amžius puoselėtą valstybę, kai pati policinė Amerikos valstybė teegzistuoja pirmus šimtmečius?

Laikas viską sustatyti į savo vietas. Nuo šiol reikia siekti ne adekvačių atsakymų, o patiems pirmiesiems imtis sankcijų prieš nesveiko sukirpimo amerikietišką politiką. Mes neturime ko prarasti, o mūsų ginkluotė pakankama nušluoti nuo žemės paviršiaus visus, bandančius diktuoti savo „demokratiją“.

Jei kas, rusų liaudis praras tik savo vargus, o štai pasaulio smogikams patariu susimąstyti: juk jie rizikuoja netekti iš viso pasaulio judų susemto turto. Sieksime pakeisti Konstitucijos straipsnį, leidžiantį vartoti branduolinį ginklą be jokių išankstinių sąlygų.

Tai bus mūsų atsakymas į beprotiškus pasaulinio „žandaro“ priimamus vienašališkus tarptautinių sutarčių blokavimus ar nutraukimus. Mes priversime žmonijos priešus laikytis mums bendro gyvenimo taisyklių arba žūsime kartu“.

Nepanorėjęs savęs įvardinti politikas sakė prisiimantis visą atsakomybę už savo žodžius.

Ar tik nebus šis pareiškimas sušvelnėjusios JAV pozicijos politikoje priežastis? 

Voldemaras Zacharka


Patiko? Pasidalinkite!