Patiko? Pasidalinkite!

Pasaulio statistikos duomenimis kasmet į jūrą išmetama daugiau nei 10 milijardų kilogramų šiukšlių, iš kurių dauguma yra plastikai,  dėl taršos kiekvienais metais miršta apie 1 milijonas jūrų paukščių ir 100 000 jūrų žinduolių.

Vaizdo medžiagoje matote Haičio Respublika – valstybė Karibų jūroje, Espanjolos salos vakarinėje dalyje. Ribojasi su Dominikos Respublika, kuri užima kitą salos dalį. Panaši situacija yra Indijoje.

Viena iš riežaščių yra religija, nes būtent Induizmo ir ne tik, religijose žmogus yra apgautas, kad jis čia yra laikinas ir tikras gyvenimas yra ten, kažkokiame rojuje. Esmė ta, kad jie elgiasi su savo planeta kaip paskutiniai niekšai, ją naikindami ir nesusimastydami, kad rojus yra čia ir jį reikia puoselėti ir gyventi darnoje su gamta.

Plius vartotojiška kapitalistinė santvarka, mūsų planeta naikina dideliu tempu ir paskutiniu metu vis labiau ir labiau pradedu galvoti, ar šitie “gyvuliai” verti šios planetos?

 

 

 


Patiko? Pasidalinkite!