Patiko? Pasidalinkite!

Kai bukimevieningi.lt paviešino straipsnį “Dėl Fukušimos daugiau nei trečdalis pasaulio vandenynų yra užteršti – padėtis blogėja”, į tai sureagavo 15min.lt propagandistai ir šį straipsnį “surišo” su Rusija ir Černobilio AE katastrofa. Nors straipsnyje išvis neužsiminta apie Rusiją, Ukrainą ir Černobilio elektrinės katastrofą, 15min gandonešiai tuoj pat visą šį straipsnį pervertė į savo šeimininkams naudingą pusę.

  1. 15min.lt žurnalistas Vilius Petkauskas paskebė apie neegzistuojančias Facebook socialinio tinklo grupes bukimevieningi.lt ir Lietuviais. Tokių grupių aplamai neegzistuoja, o yra Facebook puslapiai.
  2. Įdomiausia yra tai, kad viskas yra supinama su Černobiliu ir Tarybų sąjunga, todėl sugalvotas fantastinio būdo pavadinimas: Propagandos triukas: Černobylis – „blogas“, bet Fukušima – „blogesnė“

Todėl kategoriškai pareiškiame, kad šitokie bandymai “surišti” straipsnį “Dėl Fukušimos daugiau nei trečdalis pasaulio vandenynų yra užteršti – padėtis blogėja”,su Černobiliu ir Tarybų sąjunga, tėra 15min.lt žurnalistų fantazijos ir išsigalvojimai.

15min.lt pamiršo paminėti apie bukimevieningi.lt paskelbtame straipsnyje aktyvia nuorodą, kuria buvo remtasi: https://apnews.com/5d0932a5a57a4c94821d7e8b5b3f8d4b

Gal pamiršo todėl, kad „Associated Press“ yra nepriklausoma, ne pelno siekianti naujienų agentūra, įsikūrusi Niujorke. Kaip sakant negalima, gi ant savų “varyti”, nes po to šeimininkai supyks.

Egzistuoja toks posakis: “Mokslinikai ištyrė, kad prieš tai mokslininkai klydo”

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!