Patiko? Pasidalinkite!

Erdvės užkariavimas visada buvo žmonijos svajonė. Žmonės buvo suinteresuoti kuo daugiau sužinoti apie tai, kas yra už mūsų planetos ribų. Norint aplankyti kitas planetas, žmonės sugalvojo įvairius techninius prietaisus, o didžiausias žmonijos protas stengėsi paaiškinti tam tikrus kosminius reiškinius. Žmonėms ypač smalsu, ar egzistuoja gyvybė kitose planetose.

Šis klausimas yra labai aktualus ir žmonės bando rasti planetą, kuri būtų panaši į Žemę. Turėtumėte atkreipti ypatingą dėmesį į tokią planetą kaip Marsą. Raudonasis milžinas visada žavėjo žmogų su savo didybe ir nepasiekiamumu, todėl žmonės bandė viską padaryti, kad išsiaiškintų tiesą apie tokią paslaptingą ir labai įdomią planetą.

NASA paskelbė informaciją apie Marso vėją. Garsai įrašyti naudojant „InSight Mars“ zondą, kuris šiuo metu randasi Marse. Tai buvo tikras atradimas? Paaiškėjo, kad vėjo greitis šioje planetoje yra beveik toks pat kaip ir Žemėje!

Tačiau verta pridurti, kad tam tikru mastu garsas buvo daug mažesnis nei tai, ką gali išgirsi žmogaus ausis. O dabar kiekvienas gali sužinoti, kaip skamba Marsas!

Mėgaukitės anksčiau nežinomais dalykais, nes kosmoso tyrinėjimas yra labai įdomus!

Nepamirškite šiuo nuostabiu atradimu pasidalinti su savo draugais.

BV inf.

 


Patiko? Pasidalinkite!