Katės jaučia, kai žmogus serga ir gali nustatyti skleidžiamą neigiamą energiją jo kūne. Jos turi labai stiprų elektromagnetinį lauką, todėl kai katė prisiliečia prie žmogaus, jos elektromagnetinės bangos neutralizuoja bangas, kurias skleidžia sergantis žmogus
Gydytojai pažymi, kad šeimose, kurios laiko daugiau gyvūnų, ypač kačių, serga rečiau.
Jūs neturite stebėtis, jei katė sėdi ant kelių ar kitos jūsų kūno dalies. Nenuvykite jos. Katė bando prisiliesti prie tos kūno vietos, kur yra sergantis organas. Katei prisiglaudus prie skaudančios vietos, po kurio laiko skausmas aprimsta ir žmogus pasijaučiasi geriau.
Bioenergetikai mano, kad pas šiuos gyvūnus labai išvystyti ekstrasensoriniai sugebėjimai. Tai leidžia jiems matyti žmogaus aurą ir gydyti ją.
Ką gydo katės
- Psichiką ir nervus. Jos mažina nerimą, sužadina pasitikėjimo, optimizmo jausmą.
- Širdį. Katės yra puikūs „kardiologai“. Todėl tiems , kas kenčia nuo hipertonijos, patyrusiems infarktą ar insultą, rekomenduojama dažniau paimti katę.
Katės buvimas namuose stabilizuoja kraujo spaudimą žmonėms su neurovegetatyvine distonija. Be to, žmonėms, pas kuriuos yra šie gyvūnai, širdies priepuolio rizika sumažėja 30-40%. - Atmintį. Didžiausia taškų, aktyvuojančių atmintį, sankaupa randasi delno centre. Rytuose žmonės naudoja specialius kamuoliukus, kad stimuliuotų šią smegenų dalį. Bet vietoj to mes galime paglostyti katę ar šunį. Darant tai kasdien galima pagerinti atmintį.
- Imunitetą ir kaulus. Specialistai taip pat pastebėjo, kad šie gyvūnai padeda greičiau sumažinti temperatūrą peršalimo ar gripo atveju. Be to, jie mažina skausmo pojūčius ir net stiprina kaulus.
Katinų „specializacija“
– Katės geriausiai gydo nervų sistemos ir vidaus organų susirgimus.
– Katinai – geriausi specialistai osteoartrito, spondiliozės, osteopatijos srityje.
– Ilgaplaukės katės – puikios neurologės. Jos padeda depresijos, atveju, mažina dirglumą , gerina miegą.
– Katės vidutinio ilgio plauku yra geros kardiologės.
– Trumpaplaukės katės geriau gydo skrandžio, kepenų ir inkstų sutrikimus.
– Siamo katės padeda peršalimo ligų gydyme. Jos taip pat atlieka svarbų vaidmenį gripo profilaktikoje. Jų buvimas namie naikina mikrobus, kurie gali sukelti šį susirgimą.
Ne veltui Egipte katės buvo laikomos šventomis. Tada istorijoje buvo kačių aukso amžius, jei kalbėsime apie Senovės Egiptą, kuriame katės buvo dievinamos. Tuomet jos buvo įamžinamos papirusuose ir faraonų kapavietėse piramidėse. Tam lėšos ir net brangakmeniai buvo netaupomi.
Katė egiptiečiams asocijavosi su gėriu, meile, vaisingumu ir apsauga. Jauni egiptiečiai nešiojo amuletus su kačių atvaizdais ir meldėsi, kad dievai jiems dovanotų tiek vaikų, kiek kačių pavaizduota nešiojamame medalione.
BV inf.
Sutinku, kad kate namuose yra tikrai naudinga visokeriopai. Vaikai mokosi atsakomybes rupintis mazesniu, turi ir zaidimu drauga kai jau nesugalvoja ka veikti. O katyte atsilygina savo atsidavimu, prisirisimu ir begaline meile
Matyto