Patiko? Pasidalinkite!

Vorikšire (angl. Warwickshire) – centrinėje Anglijoje, Rugby mieste gyventojus sukrėtė protu nesuvokiama jaunos motinos istorija. 23-iejų Luiza Porton nužudė dvi savo mažyles dukreles dėl to, kad šios trukdė jos prostitutės darbui, – rašo BBC.com

Facebook.com nuotr. / Louise su dukrelėmis

Nors žudynės įvyko dar praėjusiais metais, tik dabar buvo paviešinti vaizdo stebėjimo kamerų įrašai, kuriose užfiksuotos paskutinės mergaičių gyvenimo akimirkos.

Praėjusių metų sausį ji nužudė savo trimetę dukrelę Lexi Draper, o praėjus 18 dienų nuo nužudymo, ji nužudė ir sekančią 16 mėnesių dukrelę Scarlett Vaughan.

Degalinės kamerų užfiksuotas vaizdas, kur matosi, kad motina sustojo užsipilti degalų, o gerai įsižiūrėjus matosi, kad ant galinės sėdynės sėdi mažametė mergaitė. Tikėtina, kad tuo metu Scarlett jau arba merdėjo, arba buvo negyva.

Motinos žudikės kaltė pripažinta tik šių metų vasarą. Prostitucija besivertusi Louisa Porton savo klientus susirasdavo internete.

„Kai netekau Lexi,  jaučiausi labai palūžęs. Niekaip nesuvokiau, kad nebėra to mažo angelėlio. Ir tada mane pasiekė žinia apie Scarlett. Mes negyvenome kartu, išsiskyrėme, kai Luiza buvo nėščia su antra dukrele. Su Lexi praleidome mažai laiko, Scarlett niekuomet ir nemačiau… Negaliu patikėti, ką šios mažos mergaitės turėjo iškęsti“, – kalbėjo sukrėstas mergaičių tėtis, kuris jų motiną žudikę paliko sužinojęs apie jos profesiją.

Teisme apie moters veiklą buvo paviešinta dar daugiau sukrečiančių detalių. Dieną po pirmagimės mirties, pažinčių svetainėje ji susipažino su 41 vyru, o tyrėjai moterį tuomet apibūdino, kaip itin ramią ir be jokių iššaukiančių emocijų.

Dar likus savaitei iki mergaitės nužudymo, Lexi gulėjo ligoninėje, o mama tuo metu smaginosi vyrams siuntinėdama savo nuogos nuotraukas tiesiai iš ligoninės tualeto ir planavo seksualinius susitikimus.

Dar kraupiau skamba faktai, kad kai policija paėmė moters telefoną ir tikrino naršymo istoriją, jos paieškoje buvo ieškoma – per kiek laiko atšąla lavonas ir kas nutinka kai miršta žmogus.

Teisme paskelbta ir oficiali mergaičių mirties priežastis – jos buvo uždusintos. Luiza Porton buvo nuteista laisvės atėmimu iki gyvos galvos.

Parengta pagal BBC.com inf.


Patiko? Pasidalinkite!