Patiko? Pasidalinkite!

Palangos poilsiautojai saugūs kaip niekada: virš galvų – dronas, jūroje – lėktuvnešis. Šį savaitgalį Palangos paplūdimyje laiką leidžiantys poilsiautojai gali pasijusti lyg žvaigždės, kurias saugo ir iš oro, ir iš vandens. Virš besideginančių poilsiautojų skraido trikalbis dronas su kameromis ir garsiakalbiu, o jūroje sukiojasi ispanų lėktuvnešis Juan Carlos I.

Šių metų naujovė Palangos paplūdimyje – trikalbis dronas – jau skrieja virš poilsiautojų galvų. Gelbėtojai teigia, kad skraidyklės yra dėl pačių poilsiautojų saugumo, tačiau kalbančios skraidyklės patinka ne visiems.

Jei kam kiltų mintis nuplaukti labai toli, jūroje sukiojasi Ispanijos karinio jūrų laivyno pasididžiavimas – Juan Carlos I. Šis karinis laivas į Baltijos jūrą atplaukė karinėms pratyboms, kurios sekmadienį vyksta Nemirsetoje, – rašo 15min.lt

Baltijos jūroje likviduojami teršalai

Lietuvos kariuomenės paieškos ir gelbėjimo laivas „Šakiai“ likviduoja teršalų dėmę Baltijos jūroje, pranešė Lietuvos kariuomenė. „Šakiai“ vertina situaciją ir žiūrės, ar patys galės sutvarkyti, ar reikės kitų karinių laivų pagalbos“, – teigė R. Kažerskas. Jis taip pat dar negali pasakyti, kokio dydžio dėmė yra. 4 jūrmylės į vakarus nuo Palangos pastebėtą teršalų dėmę, Jūrų gelbėjimo koordinavimo centro budėtojas 11.10 val. į Baltijos jūros rajoną išsiuntė paieškos ir gelbėjimo laivą „Šakiai“,- rašo Delfi.lt

Žmonės teigia, kad iš karinio laivo kilo naikintuvai, kurie skleidė didžiulį garsą ir daugelis poilsiautojų buvo labai nepatenkinti, ypač tie kurie pajūryje buvo su mažamečiais vaikais, nes vaikai nuo šitokio keliamo triukšmo išsigando ir pradėjo verkti,- įspudžiais dalijosi žiūrovai socialiniame tinkle Facebook.

BV inf. pagal Delfi.lt ir 15min.lt pranešimus.

 


Patiko? Pasidalinkite!