LRT radijas transliavo Sveikatos ministro samprotavimus apie tai, kad „artimiausiomis dienomis ar valandomis“ tikisi palankių sprendimų iš Europos vaistų agentūros dėl “AstraZeneca” vakcinos, tačiau pripažino, kad Europos šalims, tarp jų – ir Lietuvai, stabdant skiepijimą šia vakcina, jai suduotas „stiprus reputacinis smūgis“.
Po to, kai pasklido informacija apie vakcinos šalutinius poveikius ir daugelis šalių sustabdė šios vakcinos naudojimą, Dulkys “suteikė Lietuvos piliečiams malonę” ir mąsto apie skiepijimą visiems, kas tik nori, be eilės.
„Šiuo metu, kadangi mūsų vakcinacijos strategija ir visa logistika buvo pagrįsta tik prioritetinių grupių skiepijimu, tai matyt, dabar persvarstysime ir šios vakcinos atžvilgiu, galbūt, keisime tuos sprendinius ir, galbūt, leisime vakcinuotis tiesiog norintiems. Bet čia dar galutiniai sprendimai nepriimti“, – sakė A. Dulkys.
„Tik noriu pakartoti: kai tokios šalys, kaip Prancūzija, Vokietija, Ispanija, Italija stabdo, aš jau nebeįsivaizduoju, kokio autoriteto Lietuvoje turi būti ekspertas, kuris galėtų įtikinti tą abejojantį žmogų, kad skiepykis „AstraZeneca“, – sakė jis.
BV inf.
as uz vakcinas ,dar vienas provokatorius , klausimas ponui briuselio iskrypeliu tarnui, nepamenu kad mes butume klause jusu ,uz ka jus, jus manote kad mums rupi jusu nuomone, labai klystate, jus cia nepritampate , cia vakseriu nelabai rasite, reikia kur nors ryte,15. ir kituose saituose sudalyvauti,prasom netersti bukime vieningi portalo ,esu isitikines ,kad cia renkasi 90% mastantys
uzuojauta besmegeniams ,skystai ,pilkai masei, ilsekites ramybeje, per amzius, norintiems ,ar beabejojentiems skiepytis, pagarba blaiviai mastantiems ir kurie pries eksperimentini produkta , kuris nieko bendro neturi su virusu, ijungite logini mastyma, vakcina nuo ligos negydo, ir pasiskiepijus ,visvien galima uzsikresti, susirgti, uzkresti kita ,tai nuo ko ta vakcina, vakcina eksperimentas , kas pasidarys su zmogaus organizmu po vakcinavimo, pvz. as dvieju kunu neturiu, kad galeciau leisti eksperimentuoti, jei vienas neatlaikys nano eksperimentu, tai bus dar antras, bet taip pat reikia suprasti, kad jei nebutu isplatine uzkrata, nebutu galeje zmoniu vakcinuoti, nes koks motyvas, o dabar viruso priedanga , viskas labai puikiai vyksta, todel tiems ir uzuojauta, kurie viso to nesupranta,
Saunuolis Dulkis, jis dulkina visa Lietuva.Jis ir sako kas norit nusizudyt prasom leiskites.
Sita niekša, gal ant jo reiktų parasyti jieskini, kuo daugiau žmonių reikia jieskiny rasyti, nes komunistinio rezimo grasinimai yra ne juokingi. Koki pasirasyti jo apsurdiški įsakymai. Cia pries rinkimus jau situos parsidavelius ,sorošas buvo atrikes i ministerijas, seima.Kad savo idijotiskom kalbom zmonis kiršinti.
O astra zenika Danijs tai jau norejo sunaikinti nes pradejo mirti daug zmoniu po skirpo,, tai lt idijotai seimo, ministerijos keksminga vakcina atvežė y lt ir nahskiskai skiepina žmonis.
Durnių laisve pilna durnių, kas ieško, tas randa
Norinciu skiepytis yra labai daug ir jiems nesvarbu kuo. Jie tiki MOKSLU, nesvarbu, kad tas mokslas Šėtono rankose. Manyčiau, kad tai teisingas žingsnis, reikėjo iškarto atverti vartus norintiems, o ne PRIEVARTAUTI medikus, senelius, mokytojus.
as taip pat manau , jei zmonems nusibodo vargti sioje zemeje, jiems reikia leisti pasiskiepyti,
Šitas ponas žadėjo parodyti pavyzdį. Tai pirmyn!
Tai kada 14 kovo ar kada sake ryt skiepysiuos ir dar nesugebejo pasiskiepyt ! Kadangi dabar paskelbe , kad skiepijasi , kas nori tai manau , kad ministeriai ju darbuotojai seimas ju klerkai merijos ir ju klerkai leks be eiles ir gales dibt nenuotoliniu budu , nes dabar sedi sitiek be darbo , o gauna atlyginimus eina darbo stazai ir kaip matosi niekada nebus bedarbiai . Davai , ekspermentuojaties ir varot dirbt , gana dykus islaikyt !
Nu jis gi negali. Yra nustatyti prioritetai ir jei jis pasiskiepys be eilės, tai bus skandalas. Po to niekas nenori.
O astra zenika Danijs tai jau norejo sunaikinti nes pradejo mirti daug zmoniu po skirpo,, tai lt idijotai seimo, ministerijos keksminga vakcina atvežė y lt ir nahskiskai skiepina žmonis. Koks jis ponas koks. Supuves nusikaltelis.
Jis ponas, sitas idijotas ponas,? bulvonas koncervų, eilinis.
Laukiam Sputnik- V. Jeigu jevro-piderai nepatvirtins – ateisim i Rusijos ambasada arba nuvyksim i Baltarusija ar Kaliningrada. Bybi ant jusu dedam jevropyderai ir amerikosu bybciulpiai.
Su Sputniku ruošiama provokacija – Rusija bus apkaltinta tiekianti po vakcijos priedanga bakteriologinį ginklą.
Idomu ar ir vel M-11 zudys Londone. Bet dabar reikia masinio zudymo nes kitaip neimanoma bus itikinti avinu. Ir dar – kas patikes jeigu bus paskiepyti Sputnik-V keli zmones.. Vakaru spec. tarnybos apsisike iki ausu.
Taigi ir laukiama momento, kai bus paskiepinti tūkstančiai ir keliose šalyse, o tada pareiks, kad Sputnikas yra biologinis ginklas. Įrodymai – nesvarbu. Skripalių, Analinio atveju kokie dar įrodymai? Tikėkite džentelmeno žodžiu!
anonimui pagarba ,tiesa ta, kad visas blogis pareina is adamkaus antros gimtines, siandiena jie genocido vykdytojiai, aisku slapti, manau kartu su es, veikia, slaptai purskia is liektuvu sunkiuosius metalus, virususus iv, kad zmones susirgtu iv, sunkiomis ligomis, naudojant javus, darzoves ,viska kas tik su tuom surista, o veliau jie mums pateiks vakcinas nuo tu ligu, arba vaistus, purskia , ar kitaip uzkrecia kiauliu, vistu ,uzkratu, cia ju darbas, ir dar kiek mes nezinom, ukrainoj 5. slaptos laboratorijos , kur dirba tik usa kariskiai , vietiniu neileidzia, ir kaip jus manot, ka ten kuria , netoli musu, rusijos sienu, o tie ukrainieciai debiliukai istroske europos iskrypeliu, sutinka su bet kuom, nes pazadeta milijardine parama, usa naudinga kad tik kuom astresnis butu konfliktas su rusija, reikalui esant bus nato pagalba ukrainai, dar pamatysim idomiu dalykeliu, bet lietuva yra kolidorius, tai reiskai kad gerai mums nebus., per tokius siknalaizius amerikonu.
NA JAU NEZINIA, ko cia laukti Bet sputnik – v yra pagaminta Feizer firmo Vokietijoje. Tai ko cia laukti, o gal atideti, vėliau.
Palauksim Sputnik-V. Jeigu pyderai nepatvirtins – teks ateiti i Rusijos ambasada arba nuvykti i Baltarusija ar Kaliningrada. Bybi ant jusu dedam jevro pyderai ir Amerikosu bybciulpiai.
manu dalis seme sedinciu ira nelegaliai sulinde i seima pagal Lt Konc. 56 St seimo narys gali buti isrinktas tik lietuvos pilietis ! o ne kaskoke partija ar zmoniu grupie kai per situos ar buvusius rinkimus! buvo balsojama uz kaskokes partijas . nuors konctitucija draudzua treciu saliu kisimasi i seimo rinkimus sio atveju trecioji salis ira partija! taip kad simonytei ir kitos grupoties laikas aplesti seima sava nuoru nes tauta ju nerinko ir sitos partijos grubiai pazeidie konct. visi ju istatimai ira nelegalus!
:DDD
Tegul patys ir skiepijasi jei vakcina saugi, mes galim ir palaukti, kam čia bruka visiems.
Jis neissivystes