Patiko? Pasidalinkite!

LRT radijas transliavo Sveikatos ministro samprotavimus apie tai, kad „artimiausiomis dienomis ar valandomis“ tikisi palankių sprendimų iš Europos vaistų agentūros dėl “AstraZeneca” vakcinos, tačiau pripažino, kad Europos šalims, tarp jų – ir Lietuvai, stabdant skiepijimą šia vakcina, jai suduotas „stiprus reputacinis smūgis“.

Po to, kai pasklido informacija apie vakcinos šalutinius poveikius ir daugelis šalių sustabdė šios vakcinos naudojimą, Dulkys “suteikė Lietuvos piliečiams malonę” ir mąsto apie skiepijimą visiems, kas tik nori, be eilės.

„Šiuo metu, kadangi mūsų vakcinacijos strategija ir visa logistika buvo pagrįsta tik prioritetinių grupių skiepijimu, tai matyt, dabar persvarstysime ir šios vakcinos atžvilgiu, galbūt, keisime tuos sprendinius ir, galbūt, leisime vakcinuotis tiesiog norintiems. Bet čia dar galutiniai sprendimai nepriimti“, – sakė A. Dulkys.

„Tik noriu pakartoti: kai tokios šalys, kaip Prancūzija, Vokietija, Ispanija, Italija stabdo, aš jau nebeįsivaizduoju, kokio autoriteto Lietuvoje turi būti ekspertas, kuris galėtų įtikinti tą abejojantį žmogų, kad skiepykis „AstraZeneca“, – sakė jis.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!