Patiko? Pasidalinkite!

“Sankcijų naudojimas spaudžiant suverenią valstybę yra šantažas ir neteisėtas veiksmas tarptautiniu mastu”,- pasakė Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka vykusiame susitikime dėl kovos su sankcijomis (apie tai pranešė naujienų agentūra BelTA).

Susirinkusiems Baltarusijos prezidentas pareiškė:

“Mes kuo puikiausiai suprantame, kad priežastis yra ne lėktuvas, o jie sako, kad čia kalta diktatūra, kuri neatitinka vakarietiškų standartų.

Jeigu kur nors pradeda kvepėti doleriais, jiems būna nusispjaut į tą diktatūrą. Nenoriu konkrečiai įvardinti šalių, bet jie visi veikia išvien. Ir jiems nesvarbu, kad jie (Vakarų- redakcijos past.) žudo, karia, gyvus užkasa į smėlį ar į žemę – vis tiek su jais bendradarbiaujama, o pas mus matote diktatūrą! Tikrai ne tame reikalas!” – pareiškė Lukašenka.

Jis pridūrė, kad visos šitos “pertvarkos” yra apgalvotas veiksmas, turintis vienintelį tikslą – prasivalyti kelią savo verslui. “Kažką panašaus mes matome kaimyninėje Ukrainoje. Pietinėje kaimyninės respublikos dalyje sunaikinta visa pramonė ir žemės ūkis, o žemės ten tai derlingos – “aukso vertės”.”

“Jie tą patį nori padaryti su Baltarusija. Jiems nereikia konkurentų. Tai yra viena iš Baltarusijos puolimo priežasčių. Visi žino, kad už mums keliamų sankcijų slepiasi konkrečios korporacijos ir didelės įmonės, kurios finansuoja Vakarų veikėjų politinius interesus. Daugelis šių korporacijų yra iš nusikalstamo pasaulio ir anksčiau dalyvavo nusikalstamoje veikloje.”

“Tai jie šiandien iš Europos tribūnų kviečia susidoroti su mūsų valdžia ir Baltarusijos liaudimi, o iš mūsų šalies jie norėtų pasidaryti sau naudingą išteklių nuosavybę. Jie nepasako, kad sankcijos yra visai ne prieš valdžią, o kenčia visa baltarusių tauta! Visų pirma, kenčia paprasti darbininkai. Jų (Vakarų – redakcijos past.) tikslas – nutraukti pajamas, kad paprasti žmonės būtų išmesti į gatves. Tai yra apgalvota operacija!” – teigė A. Lukašenka.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!