Patiko? Pasidalinkite!

Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka susitikime  su studentais, papasakojo, kokios veiklos jis norėtų imtis pasitraukęs iš prezidento posto, – apie tai praneša „BelTA“

„Pasitraukęs iš prezidento pareigų, ką daryčiau: gal būčiau kažkurios institucijos rektorius … Bet pats aš savęs negalėčiau paskirti, prieš palikdamas prezidento postą. Kažkodėl save matau kaip mokytoją”, – sakė Aleksandras Lukašenka.

Susitikime su valstybės vadovu buvo pakviesti Vadybos akademijos studentai, bakalaurai, magistrantai ir jų dėstytojai. Jų pokalbis su prezidentu truko beveik keturias valandas. 

Tuo pat metu Aleksandras Lukašenka teigė, kad per tą laiką jis visai nepavargo ir yra pasirengęs dažniau susitikti su jaunimu. „Ši energija ir mūsų bendravimas man yra labai svarbu. Sąžiningai, aš net nesu pavargęs. Man buvo įdomu pabendrauti su mūsų jaunimu”, – sakė Prezidentas.

„Aš tikrai susitiksiu su moksleiviais, kas du mėnesius. Jaunystė yra ateitis, o studentai yra bet kurios valstybės pagrindas, jie kurs valstybės ateitį.”

belta.by inf.


Patiko? Pasidalinkite!