Patiko? Pasidalinkite!

Vienas Seimo narys B. Matelis šią savaitę paskleidė paranojos virusą, kurio identiški simptomai aiškiai matomi kito Seimo nario elgesyje. Vienas pareiškė, kad Konstituciniam Teismui vadovauti eis A. Širinskienė, o kitas, t. y. J. Džiugelis, vakar visiems pranešė, kad R. Karbauskis posėdžių salėje davė kyšį!

„Seimą gali sukrėsti korupcijos skandalas.“ – grėsmingomis nuotaikomis savo publikaciją apie tai pradeda tiriamosios žiniasklaidos atstovas, kuriam iki šiol, net ir apklausus visus šios dėmesio ištroškusio Seimo nario sukurtos istorijos dalyvius, netapo suprantama, kad jis ir visuomenė tapo melagingos žinios, kuri kažkam generuoja „klikus“, kažkam – matomumą, aukomis.

Matau, kad artėjame prie kritinės ribos, kada kai kuriose žiniasklaidos priemonėse tuoj išvysime antraštę – „R. Karbauskis naktimis pavirsta žmogėdra“, nes visa kita, kas beje irgi prasilenkia su tiesa, jau buvo aprašyta.

Įskaitant tai, kad plenarinių posėdžių salėje, ką liudija ir posėdžių stenogramos, jau yra nuskambėjęs ir sunerimusio J. Džiugelio teiginys „nes ne tik Sei­me, bet Lie­tu­vo­je daug gan­dų sklan­do apie A. Ši­rins­kie­nę, kad ji­nai ry­tais ne­kal­tų ber­niu­kų krau­ją ge­ria“.

Ačiū, Justai, bet man labiau patinka skraidyti šikšnosparniu.Suprantu, kad mes negalime sustabdyti, kas, kur ir kokiu būdu ir kokių fantazijų kontekste valkios mūsų pavardes, kaip ir negalime sustabdyti visokio plauko politikų kurstomo „fake news“ traukinio, kol yra norinčių jį vairuoti ir juo važiuoti, bet kalbėti apie tai neišvengiamai tenka.

Melagingų žinių situacijos rimtumą supras ne visi… tuomet bent pasisaugokite sau ir aplinkiniams pavojingo užkrato. Kas žino, gal vieną dieną kuris kitas iš mūsų taps „fake news“ taikiniu?


Patiko? Pasidalinkite!