Patiko? Pasidalinkite!

Tankiai kyla tarp moterų ir vyrų ginčai, dėl moters statuso. Tai kas gi yra ta moteris, kokia jos paskirtis, gyvenimo tikslai ir pareigos. Iš karto parašysiu, pasaulis eina į prarają. O dabar jau apie moterį ir jos kaip esybės pareigas.

Kam sutverta moteris

Moters paskirtis, gimdyti vaikus ir juos auklėti gerais žmonėmis. Gerais, reiškia neįdiegti, nei nėštumo metu, nei kūdikystės metu, nei iki vaikui susiformuoja pasaulėžiūra, neįdiegti blogio sampratų.

Bet pirmiausia, pati moteris turi būti moteris iš didžiosios raidės. Kokia moteris yra rašoma iš didžiosios raidės???. Moteris yra mažiau vertinama, nei valstybės pavadinimas. Mažiau vertinama, nei koks sąjungos pavadinimas. Iki kolei nusiritome. Štai Europa, Lietuva, rašomos iš didžiosios raidės, o moteris, motina, rašoma iš mažosios.

Ar galėtų gyvuoti tautos, valstybės sąjungos jei nebūtų moters, motinos. Pasvarstykite apie tai. Dabar pakalbėkime, kodėl pasaulyje daugėja blogio? Kodėl daugėja nusikaltimų, išsigimimų ir psichinių ligonių? Daugėja dėl to kad moteris, motina, nesilaiko gyvenimo taisyklių.

Kaip gali moteris pagimdyti švarios sielos kūdikį, jei jos pasaulėžiūroje yra samprata žudyti. Jei jos visame kūne, visose ląstelėse, yra tas jausmas, žudyti, kovoti, priekaištauti, kenkti, kerštauti ir kitos sistemos suformuotos blogybės.

Tokia moteris, niekada nepagimdys, švarios sielos kūdikio. Gamta ar dar kas, sukūrė moterį, kad būtų pratęsta žmonių giminė. Nuo moters priklauso visos žmonijos ateitis. Ne nuo prezidentų, ne nuo karalių, o nuo moters!

Tačiau kokia ta žmonių giminė bus, jei moteris tapo, kariu, žudike, narkomane, sunkumų kilnotoja, boksininke, teisėja, policininke ir daug kuo, kur vyrauja, blogio jėgos. Kokius palikuonis ji pagimdys???

Sumaterialėję pasaulio žmonės, galvoja, kad medicina visagalė. Nieko panašaus. Akademinis mokslas, dar tik vystykluose, žmogaus sandaros aiškinime. Tik prieš metus suprasta, kaip mus veikia virusai. Tik prieš kelis metus, pamatyti pirmieji makrofagai (mirko robotai) tvarkantys mūsų imuninę sistemą. Apie žmogaus sielą, (psicho) Mokslas nieko nežino, arba jei žino tai visiškai mažai. Arba sąmoningai nuo žmonijos slepia.

Moteris motina, prasideda nuo psichologinės būsenos, nuo pasaulėjautos, nuo pasaulėžiūros ir tik po to genetiškai stiprus žmogus. Kažkokiame komentare, aš panaudojau fiziologinį terminą patelė. Taip moteris žiūrint iš fiziologinės pusės yra patelė, o vyras patinas. Dabar kai tokia kryptimi žiūrime, galime paanalizuoti abiejų žmonių psichologinę pasaulėžiūros sampratą.

Visų pasaulio gyvybės rūšių patelės, turi genetinį kodą. Jis yra iš kelių segmentų.

1. Intuityviai jaučia genetiškai tvarkingą patiną.

2. Intuityviai jaučia, su kuriuo patinų bus saugi pati ir bus saugūs jos palikuonis.

Ne išimtis ir moterys. Jos taip pat turi tą genetinį kodą. Gamtoje gyvenančios patelės visos turi šiuos kodus. O moterys, ar jos turi šiuos kodus. Deja, dabartinės moterys labai retai kurios geba intuityviai jausti aplinkoje esančius faktorius.

Dabartinė motina, ne kiekviena sugeba intuityviai jausti savo palikuonį. Kodėl taip nutiko? Kalta evoliucijos kryptis. Technokratija tapo vedamąja evoliucijos dalimi. Todėl ir nebeliko moteryje, motiniškumo, meilės ,atjautos ir gėrio. Nesakau kad visos moterys degradavo, bet dauguma taip.

Pabaigai, norėčiau parašyti štai ką. Mielos moterys, neieškokite lygių teisių, nenorėkite tapti vyrais, nustokite daryti karjeras, susigrąžinkite pagarbą, kad jūsų lyti rašytų iš didžiosios raidės- Moteris, Motina, Mama.

Ričardas Auglys


Patiko? Pasidalinkite!