Patiko? Pasidalinkite!

Nuolankus „Sorošo – Landsbergistų“ gerbėjas, Viktoras Pranckietis pranešė, kad palieka „Valstiečius“ ir nori, kad partija nutrauktų sąsajas su Ramūnų Karbauskiu

Pranckietis galutinai „apsišvitino“ po to, kai prieš prezidento rinkimus pradėjo demonstruoti meilę „Sorošo – Landsbergistams“ ir palaikė Ingridą Šimonytę, nors partija buvo nusprendusi palaikyti Gitaną Nausėdą.

Po tokių „apsišvitinimų“ Ramūnas Karbauskis suprato, kad partijoje yra dar vienas galimas agentas slapyvardžiu – „Agrastas“.

Pareiškimą išeiti V. Pranckietis ruošiasi įteikti ketvirtadienio vakare, vyksiančiame LVŽS Kauno rajono sąjungos susitikime.

Išeidamas Pranckietis kaip tikras „Sorošo – Landsbergistas“ nutarė sukiršinti partiją iš vidaus: „Visiškai nenutraukiu jokių sąsajų, noriu, kad partija nutraukų sąsajas su Ramūnu Karbauskiu“, – teigė V. Pranckietis ir teigė, kad tuo atveju sugrįžtų į partiją.

Pranckietis pralaimėjo ir atsidūrė politiniame sąvartyne

Neišrinkus Ingridos Šimonytės, nuplaukė ir visi „Sorošo – Landsbergistų“ žadėti postai. Realiai išmestas, nors jis teigia, kad pats išeina…. Pranckietis atsidūrė prie politinio sąvartyno slenksčio, galimai kaip išdavikas ir kiršintojas.

Jis žino, kad bet kokiu atveju būtų pašalintas iš partijos,  bet norėdamas suvaidinti sąžiningą politiką, iš jos pasitraukė pats.

Iš „krūmų“ ištrauktas krūmų augintojas, staiga patapo dideliu politiku. Kieno tai nuopelnas? Pamiršo Pranckietis, apsvaigo nuo šlovės ir dirbtinos garbės.

BV inf.

 


Patiko? Pasidalinkite!