Patiko? Pasidalinkite!

Rusiška pamokanti išdavystės istorija

Mano vyras turėjo meilužę.  Jis susirado iškart po mūsų vestuvių. Dvejus metus kentėjau šį pasityčiojimą. Kai gimė vaikas, sužinojau, kad jis linksminasi su ta pačia meiluže net mūsų lovoje.

Turbūt klausiate, kodėl aš nenutraukiau šios santuokos ir jo nepalikau? 

Man reikėjo keršto – šalto keršto! 

Aš kentėjau šalia jo, o jis linksminosi su kita. Jis manė, kad viskas buvo sumaniai nuslėpta, o aš, kvaila, nieko neįtariau. Bet ši „kvailė“ nusprendė pažaisti jo žaidimą su juo pačiu.

Aš sugalvojau savotišką keršto planą! Reikėjo veikti taip, kad jis ilgai negalėtų to suprasti. Padaviau skyryboms be jo žinios. Ir padariau taip, kad jis negautų kvietimų į teismą. Aš tiesiog sunaikinau visus 3 šaukimus. 

Pagaliau mes išsiskyrėme, bet jis apie tai net nežinojo. 

Tada reikėjo pereiti prie antrosios plano dalies. Įtikinau vyrą pasiskolinti iš draugo pinigų, pagerinti būstui. Apmąstęs mano pasiūlymą, jis sutiko. 

Kitą dieną aš su vaiku išvykome pas mano mamą, bet prieš išvykstant paėmiau visus pinigus. Žinoma, kad apie tai vyrui nieko nesakiau. Kitą dieną jis paskambino ir paprašė grįžti namo. Susijaudinęs vyras pasakojo, kaip pinigai dingo iš dėžės ir dėl to apkaltino savo meilužę. Jis viską prisipažino ir pradėjo prašyti atleidimo.

Vaidinau atsidavusios žmonos vaidmenį ir reikalavau palikti namus. 

Kai kitą dieną grįžus vyrui namo su rožių puokšte ir ašaringai prašant atleidimo,  parodžiau jam skyrybų dokumentą ir duris! Jis sukėlė skandalą ir aiškino, kad be jo jai bus sunku gyventi.

Vėliau paaiškėjo, kad jis prašė sugrįžti ir savo meilužės, tačiau ji atsisakė, nes vyras su skolomis be buto, jai buvo visiškai neįdomus.

Dabar mėgaujuosi geru gyvenimu su sūnumi, planuoju ateitį ir nė kiek nesigailiu, kad tai padariau savo vyrui! Aš jį sudorojau!

Dabar jis turi skolų ir gyvena su mama.

zhizn.ru


Patiko? Pasidalinkite!