Patiko? Pasidalinkite!

Trečiadienio naktį – skaudus incidentas – pranešta, jog iš kelto Baltijos jūroje iškrito du lietuviai.

Kaip praneša LRT RADIJAS, Baltijos jūroje iš kelto iškrito ir dingo du vyrai iš Lietuvos.

Teigiama, kad keltas plaukė iš Švedijos į Klaipėdą, nelaimė įvyko praėjus trims valandoms nuo kelionės pradžios.

Keltą valdančios „DFDS Seaways“ kompanijos atstovas Vaidas Klumbys sakė, kad gelbėjimo operacijoje dalyvavo ir Švedijos pareigūnai, ir laivo įgula, tačiau žmonių rasti nepavyko.

Išaiškėjo informacija, kad kelte lietuviai gyveno vienoje kajutėje. Pasak plaukusių kelte keleivių teigimu, jie kelte galimai vartojo alkoholį ir buvo neblaivūs.

Kaip pranešė Klaipėdos policija, 1971 ir 1988 metais gimę vyrai plaukė iš Švedijos į Klaipėdą. Jaunesnysis, liudytojų parodymais, krito per bortą, o vyresnysis bandė jį gelbėti ir taip pat persisvėrė.

Nelaimė įvyko netoli Švedijos krantų. Paieškos operacija truko apie 5 valandas, vėliau buvo nutraukta.

Keltuose alkoholis liejasi laisvai

DFDS keltuose veikia barai , kuriuose laisvai prekiaujamas alkoholis.

Keltuose dažnai pasitaiko atvejų, kai keleiviai padauginę alkoholio sukelia muštynes, trikdo aplinkinių ramybę ir poilsį. Taip dažniausiai elgiasi iš po darbų grįžtantis lietuvaičiai.

Iš Švedijos į Klaipėdą balandžio mėnesį plaukusiame kelte lietuviai sukėlė muštynes. Emigrantus teko tramdyti apsaugos darbuotojams.

Incidentas nutiko penktadienį. Keltas tuo metu dar nebuvo pasiekęs Lietuvos krantų. Keli keleiviai, keliavę sėdimose kelto vietose, pranešė apsaugai apie siautėjančius jaunuolius.

Paaiškėjo, jog keturi keleiviai sėdimų vietų salone sukėlė muštynes, kabinėjosi prie keleivių.

Kelto darbuotojai policijai perdavė muštynes sukėlusius vaikinus. Du 1991 m. gimę vaikinai buvo blaivūs, tačiau 1992 m. gimusiam muštynių dalyviui nustatytas 1,37 prom. girtumas. 1998 m. gimusiam kitam incidento dalyviui nustatytas 1,56 prom. girtumas.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!