Patiko? Pasidalinkite!

Po to, kai trečiadienį sutriko socialinių tinklų „Facebook“ , „Messenger“ ir „Instagram“ veikla, Lietuviai socialiniuose tinkluose ragino vieni kitus jungtis “VKontakte“.

Paskutiniu metu “Facebook” socialinis pradėjo visiškai dėl absurdiškų priežasčių blokuoti vartotojų paskiras ir filtruoti informaciją, todėl vartotojai ėmė ieškoti naujų socialinių tinklų, kaip alternatyvos “Facebook” tinklui.

“Twitter” Lietuvoje nepopuliarus, todėl daugelis vartotojų renkasi nemokamą ir labai panašų į “Facebook” socialinį tinklą “VKontakte“, kur nėra ribojama žodžio laisvė ir netaikomos absurdiškos taisyklės.

VKontakte” socialinis tinklas veikia ir lietuvių kalba, jame galima siųsti žinutes, skambinti, dalintis nuorodomis, žaisti žaidimus ir klausytis muzikos. Šiame socialiniame tinkle taip veikia grupės. Šį tinklą jau pamėgo daugelis lietuvių, ypač tie, kuriuos dėl absurdiškų priežasčių “Facebookas” užblokavo.

Egzistuoja ir daugiau socialinių tinklų, vienas iš populiaresnių “Linkedin“, jame taip ne mažai lietuvių.

Tie kurie nori pastoviai būti “ant ryšio” patariame turėti kelis socialinius tinklus, nes sutrikus vienam ar kitam tinklui, Jūs visada turėsite galimybę susisiekti su artimaisiais ir draugais kituose socialiniuose tinkluose.

Tie kurie nemėgsta viešai dalintis informacijos ir stebėti kitų, naudoja “Viber”, “Telegram”, “Skype”, o tie kurie nori kalbėtis ir siųsti informaciją su garantija, kad nieks nepamatys ir neišgirs, naudoja “Signal”.

Linas Naujelis

 


Patiko? Pasidalinkite!