Patiko? Pasidalinkite!

Tai, kad Lietuva yra stebuklų šalis man žinoma senai, bet šioje vietoje aš stebuklų neįžvelgiu. Kalbu apie mūsų valstybės valdymą ir jos valdytojus t.y politikus

Konservatoriai pavirtę į liberalus ir agituojantys už gėjus ir lezbietes, Valstiečiai -žalieji kerta mūsų girias, Socdemai (buvę komunistai), žviegia prieš Rusiją. Lenkai –  religiniai fanatikai šaukia „už Rusiją”. Šakalienės įvedinėja svetimus vaikų auklėjimo modelius, lyg būtume kokia bananų valstybė ir nemokėtume savo vaikų auklėti pagal savo tradicijas.

Karbauskis būdamas pagoniu pasisako už miškų naikinimą ir žemės nuodijimą (paties įmonės prekiauja nuodais). Ir svarbiausia, kad jie visi sudaro vieną koaliciją Lietuvai valdyti.

Kyla klausimas kas juos vienija? Atsakymas vienas -RUSOFOBIJA. Pranckietis (įsikandęs į lovį dantimis) – rusofobas, Bakas – rusofobas,  buvęs komunistas Linkevičius – rusofobas ir visi kiti iki vieno yra rusofobai, išskyrus kelis lenkus. Apie Landsbergistus išvis nėra ką kalbėti, jiems rusofobija kaip duona kasdieninė, be jos jie tiesiog „numirtų”.

Visi už karą ir ginkluotės didinimus, nei vienas nebando tartis dėl taikos ir nusiginklavimų. Su visais kaimynais esame beveik susipykę, tik su artimiausiais – JAV draugaujame.

Toks jausmas, kad Lietuva valdoma iš beprotnamio, kuriame nuomonės keičiamos kaip kojinės ir jokios atsakomybės už savo veiksmus.

Negi rimtai mūsų šalį valdo neadekvatūs bepročiai?


Patiko? Pasidalinkite!