Patiko? Pasidalinkite!

Savo socialinio tinklo paskiroje (TS-LKD) LR Seimo narys Tadas Langaitis pranešė, kad atsisako Seimo nario mandato:

Kaltindamas kitus, pats “bėga” ten kur didesnė ekonominė nauda.

“Šiandien matant valstiečių murkdymąsi politiniuose skandaluose, kai sąmoningai ignoruojami demokratiniai parlamentinės veiklos principai, konstruktyvus darbas nėra įmanomas.”-teigia T.Langaitis

Išaiškėją įdomios detalės, kad apsukrusis T.Langaitis nėrė į kriptovaliutų verslą. T.Langaitis pernai lapkritį pasirašęs „token purchase agreement“ (žetonų įsigijimo sutartį) Gibraltare registruotoje įmonėje „Debitum Network Limited“. Jo interesų deklaracijoje nurodoma, kad jis tapo „akcininku, dalininku, ar nariu.

Nesenai T.Langaitis savo socialinio tinklo paskyroje rašė, kad:

“Kriptovaliutos tampa karšta tema Lietuvoje ir Europoje. Europos Parlamente neseniai vykusios diskusijos apie kriptovaliutas ir Europos ekonomiką buvo didele dalimi produktyvios ir vedančios link sprendimų. Kelias akivaizdu, jog dar ilgas, bet minčių, kaip geriau pasiruošti nenumaldomies pokyčiams Europos institucijose jau egzistuoja.” 

Pirmą kadenciją Seime esantis konservatorius Tadas Langaitis su šeima nurodo turintis 2 mln. 744 tūkst. eurų turto, iš jų didžiausią dalį sudaro politiko suteikta 1 mln. 250 tūkst. eurų paskola, dar 833 tūkst. eurų siekia šeimos nekilnojamasis turtas, 600 tūkst. – akcijos. Politikas deklaravo ir 78 tūkst. eurų paskolą.

O gal pasitraukimo priežastis yra ta, kad apsukriajam T.Langaičiui tiesiog nėra galimybės prieiti prie valstybės lovio, nes konservatorių partija Seime yra opozicijoje?

Kur dingo konservatoriška meilė tėvynei ir atsidavimas jai? Kodėl nustojo kovoti ir “pabėgo” verslininkauti? Ar tai nėra tiesiog rinkėjų išdavystė?

Juozas Kajūnas

 

Paremkite mus


Patiko? Pasidalinkite!