Patiko? Pasidalinkite!

Gydytojau, pradėk dirbti Akmenės krašte! Neseniai baigei medicinos studijas ir bijai stoti į rezidentūrą dėl lėšų trūkumo? Didžiųjų miestų ligoninės ir poliklinikos perpildytos? Kyla dvejonės dėl persikėlimo į kitą miestą, nes nežinai nuo ko padėti bei ką daryti? NEDVEJOK! AKMENĖS RAJONAS LAUKIA TAVĘS!

Mes, Akmenės krašto žmonės, labai laukiame šeimos gydytojų ir siūlome rezidentams iki 35 000€ rezidentūros studijų apmokėjimo, o gydytojams iki 20 000€ išmoką bei suremontuotą butą Akmenės rajone!

Sudominome? Norėtum persikelti su visa šeima, tačiau turi dvejonių dėl antrosios pusės darbo ir vaikučių darželių? Nuraminsime, darbo galima rasti visame Akmenės rajone. Mes turime daug gamyklų, privačių ir valstybinių įmonių, o kuriantiems savo verslą dar ir papildomos lengvatos. Taip pat didžiuojamės savo darželiais, jie atnaujinti, interaktyvūs, dirba šaunios pedagogės. Ir dar: pas mus nėra eilių į darželius!

Darbai darbais, tačiau gerų atostogų, pramogų ir įspūdžių norisi visiems. Papilės seniūnijoje esantį Jurakalnio apžvalgos bokštą autobusu gali pasiekti per 30 min, o kelionė tau kainuos vos 1€. Kelionė automobiliu iki Baltijos jūros bus trumpesnė nei skrydis į Turkiją ar kitus kraštus, o po valandos kelionės tu jau būsi šimtatūkstantiniame Šiaulių mieste, už poros valandų kelionės – ne tik Kaune, Klaipėdoje ar Vilniuje, bet ir milijoniniame Rygos mieste!

Norintiems pasivaikščioti Marso žemėmis nereikės skristi į kosmosą, kadangi visą tai turime mūsų, turtingame, Akmenės rajone. O jei vaikščiojimas ne tau, Akmenės rajone galėsite paplaukioti baidarėmis po vietas, kur kadaise klajojo dinozaurai. Jeigu trūksta adrenalino, aplankyk Akmenės aeroklubą. Akmenės krašto kraštovaizdį pamatysi iš paukščio skrydžio lėktuvu ar sklandytuvu.

Tad, kviečiame visus gydytojus ir rezidentus į mūsų, mielą bei širdžiai artimą, Akmenės kraštą!

Mes, akmeniškiai, juo didžiuojamės ir mylime, garantuojame, kad pamilsite ir jūs!

Akmenės sav. inf.


Patiko? Pasidalinkite!