Patiko? Pasidalinkite!

„Akropolis Group“ komunikacijos departamento vadovas Dominykas Mertinas:

„Reaguojant į LR Vyriausybės nurodymus, „Akropolis Group“ valdomuose prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“ Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose laikinai, nuo kovo 16 d. iki kovo 30 d. imtinai, veiks „Maxima“ ir „Eurovaistinė“. Pirkėjus jos aptarnaus nuo 9 iki 20 val. „Akropoliuose” taip pat, pagal individualiai nustatomą darbo grafiką, klientus aptarnaus dalis kitų maisto, veterinarijos ir optikos prekių pardavimo vietų, kurioms LR Vyriausybės nutarimu tai leidžiama.

Likusios parduotuvės ir paslaugų teikėjai laikinai klientų neaptarnaus. Klientų saugumas mums yra svarbiausias prioritetas, visi kartu privalome atsižvelgti į valstybėje ir visame pasaulyje susiklosčiusios situacijos rimtumą, maksimaliai prisidėti prie taikomų prevencinių priemonių, užtikrinant gyventojų saugumą ir užkertant kelią viruso plitimui.

Atidžiai stebime situaciją, bendraujame su atsakingomis institucijomis. Prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“ Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose laikinai neveikiančių parduotuvių ir paslaugų teikimo vietų veikla bus atnaujinta pasibaigus nustatytam terminui, arba iš atsakingų instancijų gavus leidimą jų darbo atnaujinimui.“


Patiko? Pasidalinkite!