Patiko? Pasidalinkite!

Alos Pugačiovos vyras Maksimas Galkinas kartu su vaikais padovanojo gėlių ir gimtadienio tortą. Liza ir Haris perskaitė eilėraštį, kuris Alą Borisovną sujaudino iki ašarų

Balandžio 15 dieną Alai Pugačiovai sukako 71 metai. Garsūs draugai ir artimieji rašo sveikinimus „Instagram„, rengia staigmenas ir atlieka dainininkės populiarias dainas.Dainininkės vyras Maksimas Galkinas kartu su vaikais padovanojo gėlių ir gimtadienio tortą. Liza ir Haris perskaitė eilėraštį, kuris Alą Borisovną sujaudino iki ašarų.“Su gimtadieniu, mylimoji!“ — rašė televizijos laidų vedėjas.

Kristina Orbakaitė kartu su dukra Klaudija atliko Alos Pugačiovos dainą „Žvaigždė“. Šventės proga jos šiek tiek ją pakeitė.“Mes labai laukiame susitikimo su mylima sukaktuvininke. Noriu prisiglausti ir būti šalia. Su gimtadieniu, mūsų stebuklinga žvaigžde. Tik būk sveika“, — sveikino Orbakaitė.

Buvęs Alos Pugačiovos vyras, dainininkas Filipas Kirkorovas, taip pat pasveikino ją vienas iš pirmųjų.“Su gimtadieniu, mano Mūza ir įkvėpime“, — rašė atlikėjas.

Kompozitorius Igoris Krutojus paskelbė vaizdo įrašą, kuriame Ala Pugačiova atlieka dainą „Vaidyba“, ir prisiminė istoriją, susijusią su šiuo kūriniu.

Igoris Nikolajevas paskyrė įrašą Alai Pugačiovai, kuriame jis kalba apie visuotinę meilę.“Taip, praėjo daug metų, žmonės ir mūsų šeima tave myli. Ir tai amžinai“, — sakė kompozitorius.

Aktorius Aleksandras Petrovas sukaktuvininkę pavadino „mįsle“.“Tikrai magiškas, neįspėjamas žmogus. Puiki Rusijos moteris! Su tortadieniu. Jūs virš laiko, virš kartų. Jūs — nuostabi“, — rašė Petrovas.

Dainininkas Aleksandras Buinovas apgailestauja, kad šiais metais dėl koronaviruso protrūkio draugai ir artimieji negalės susiburti.“Būk laiminga, būk mylima ir, svarbiausia, būk sveika! Turite gražius, šiltus namus, kuriuose visada susirenkame pirmą pavasario sekmadienį, o šiandien pirmą kartą sėdėsime namuose ir švęsime jūsų dieną! Tegul vaikai visada teikia tik džiaugsmą, o vyras dovanoja gėlių ir meilės! Labai ilgimės, apkabiname, rūpinkitės savimi“, — rašė muzikantas.

Olimpinio dailiojo čiuožimo čempionė Tatjana Navka yra įsitikinusi, kad Alos Pugačiovos talentas neturi ribų.“Tokios salės kalba pačios už save. Tikras talentas neturi amžiaus ir laikas neturi tam galios. Jis atsiveria gyvenimo upėje ir neišnyksta, sudygdamas amžiams trunkančiame mene. Mūsų nuostabi ir nepakartojama Ala Borisovna, jūs esate toks talentas.

Gyvenkite ilgai ir laimingai, o svarbiausia, būkite sveika. Su gimtadieniu!“ — sveikino dailiojo čiuožimo meistrė.Dizaineriui Igoriui Guliajevui buvo sunku pasirinkti nuotrauką.“Kai pasirenku nuotrauką įrašui, „pakimbu“ ties kiekviena. Tai nėra tik nuotrauka, tai istorija, kai noriu pasakyti: „Ačiū Dievui už viską“, — rašė Guliajevas.

Aktorė ir televizijos laidų vedėja Sati Spivakova paskelbė retą kadrą, padarytą maždaug prieš 15 metų.

„Tai yra 2004 arba 2005 metai (tiksliai nepamenu). Maskvos virtuozų koncertas. Maksimas Galkinas atliko originalų muzikinį numerį: „Pjesė spausdinimo mašinėlei ir orkestrui“. Mudvi su Ala Borisovna sėdėjome žiūrovų salėje. Su gimtadieniu! Būkite sveika ir laiminga“, — parašė Sati Spivakova šalia nuotraukos.

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!