Patiko? Pasidalinkite!

Policija Šalčininkuose sulaikė nepilnamečių išžaginimu bei seksualiniu prievartavimu įtariamus asmenis, jiems skirtas suėmimas

Penkiems sulaikytiesiems, įtariamiems dviejų nepilnamečių Šalčininkuose išžaginimu bei seksualiniu prievartavimu, teismas skyrė griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą.

Tyrimo metu nustatyta, jog viename iš Šalčininkų butų dvi nepilnametės (gimusios 2002 m. ir 2003 m.) leido nepažįstamų vyrų kompanijoje. Viena iš nukentėjusiųjų su nepilnamečiu įtariamuoju susipažino socialiniame tinkle ir taip atsidūrė tarp nepažįstamų. Nustatyta, kad bute buvo vartojamas alkoholis ir dvi dienas įkaušę vyrai mergaites žagino ir seksualiai prievartavo.

Dėl šio nusikaltimo Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdyboje atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl nepilnamečių išžaginimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 149 str. 3 d.) ir nepilnamečių seksualinio prievartavimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 150 str. 3 d.).

Aiškinantis įvykio aplinkybes ir išanalizavus visą gautą informaciją, balandžio 7 d. buvo sulaikyti visi penki įtariamieji, kuriems įteikti pranešimai apie įtarimą dėl nepilnamečių išžaginimo ir seksualinio prievartavimo.

Balandžio 9 d. Vilniaus miesto apylinkės teismas, įvertinęs visus surinktus įrodymus, įtariamiesiems skyrė griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą trims mėnesiams, o nepilnamečiui įtariamajam – suėmimą vienam mėnesiui.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros 1-ojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorai.

Policijos inf.


Patiko? Pasidalinkite!