Patiko? Pasidalinkite!

Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka “patrolino” Prancūzijos lyderio Emanuelio Makrono pasiūlymą tarpininkauti sprendžiant padėtį Baltarusijoje

Prancūzijos prezidentas Emanuelis Makronas per derybas su Vokietijos kanclere Angela Merkel pasakė, kad Baltarusijoje turėtų būti surengtas valdžios institucijų, opozicijos ir pilietinės visuomenės dialogas, ir “Europos Sąjunga yra pasirengusi prisidėti prie šio proceso, jei Baltarusija sutinka su jos tarpininkavimu.”

“Makronas sakė, kad jis nori tarpininkauti derybose Baltarusijoje. Leiskite man pirmiausia atvykti ir patarpininkauti tarp geltonųjų liemenių ir Makrono. Pažiūrėkite, kokia ten padėtis ir teroras, kurio jie nemato”, – pareiškė Aleksandras Lukašenka

A. Lukašenka taip pat mano, kad Vakarai yra “susirūpinę dėl padėties” Baltarusijoje tik todėl, kad “tai yra patogi galimybė nukreipti dėmesį nuo savo problemų ir perkelti jas į kitą šalį.”

Baltarusijos prezidentas taip pat pakomentavo JAV valstybės sekretoriaus Maikas Pompėjus pareiškimą, kuriame šis išreiškė susirūpinimą dėl rinkimų proceso Baltarusijoje trūkumų ir pasmerkė smurtą prieš taikius demonstrantus. Vokietijoje nesusitvarko su koronavirusu. “Tegul patys pirmiausia susitvarko pas save,” pasakė Lukašenka.

BV ir BR inf.


Patiko? Pasidalinkite!