Patiko? Pasidalinkite!

Atėjo diena, kai pabučiuoji mylimą žmogų, bet meilės nepajauti. Atėjo diena, kai anūkai nemieli, nes gali tave apkrėsti kažkuo, kas neapčiuopiama. Atėjo diena, kai tu paklūsti, būti vergu ir antsnukis tampa tavo gyvenimo dalimi.

Atėjo diena, kai tu supranti, kad kažkas čia ne taip. Kad viskas kas mums sakoma yra melas ir propaganda. Atėjo diena, kai tu prabundi ir pareiški sau – to jau gana.

Atėjo diena, kai tu melu nebetiki ir susimąstai, ar galiu aš kažką pakeisti? Ar rašydamas komentarus FB tu iš tikro darai įtaką, ar reikia kažką daryti kitaip, kad pabustų daugiau žmonių.

Atėjo diena, kai tu pakyli aukščiau savo naudos ir įsitikinimų ir pasakai – užteks jau iš manęs tyčiotis! Ir jauti, kad tu ne vienas, ir jauti, kad mūsų labai daug. Tu žinai, kad atskirai mes niekas, bet kartu, mes JĖGA!

Atėjo diena, kad visi kas supranta, pakelia vienybės kumštį į dangų ir pasako – mes gyvi, mūsų čia daug ir mūsų niekas nesustabdys!

Atėjo diena, kai mes žinome ko norime, o norime mes ne taip jau ir daug, mes norime to, kas ir taip visiems aišku – teisės būti savimi ir gyventi pagal elementarius gamtos dėsnius…

Deja daug kas to nesupranta.

Atėjo diena…

Viktoras Jašinskas


Patiko? Pasidalinkite!