Patiko? Pasidalinkite!

Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka mano, kad Lenkija, Lietuva ir Ukraina jau išnaudojo taikius kovoms metodus ir nežino ko jie imsis toliau. Baltarusija sustiprins sienų su Lenkija, Lietuva ir Ukraina apsaugą

„Esame priversti patraukti kariuomenę iš gatvių, pusę kariuomenės pastatyti su ginklais ir uždaryti valstybės sieną iš vakarų — su Lietuva ir Lenkija”, — sakė Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka. Apie tai pranešė RIA Novosti.

Baltarusijos lyderis taip pat kreipėsi į trijų įvardytų šalių tautas su raginimais „sustabdyti savo politikus” ir „neleisti kilti karui”.

„Arčiau šiandienos, kad suprastumėte mano veiksmus. Atvirai kalbant, mes nežinome, ko jie imsis toliau. Mes suprantame, kad jų ginklų arsenale yra likę labai nedaug technikų, prieš pradedant karštąjį karą. Todėl mes esame priversti išvesti karius iš gatvių, kaip jau sakiau, pusę armijos reikėtų pastatyti su ginklais ir uždaryti valstybės sieną iš vakarų, pirmiausia su Lietuva ir Lenkija”, — sakė Lukašenka, kalbėdamas moterų forume „Už Baltarusiją” Minsko arenoje.

Lukašenka teigė, kad taip pat bus sustiprinta valstybės siena su Ukraina.

„Esame priversti stiprinti valstybės sieną, su didžiausiu apgailestavimu, su savo broliška Ukraina”, — pridūrė respublikos vadovas.

„Pastarosiomis dienomis aš buvau priverstas kartu su Rusijos prezidentu ir gynybos ministru kurti bendrą Sąjunginės valstybės gynybą, ir mes suaktyvinome seniai užmirštas karines pratybas, kurios šiandien vyksta mūsų šalies vakaruose. Mes nusprendėme šias pratybas vykdyti dėl opios padėties dviem etapais, o antrasis etapas, kaip aš paprašiau paskelbti „Telegram” kanale, bus skirtas jums, mūsų moterys”, — sakė Lukašenka.

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!