Patiko? Pasidalinkite!

Vaizdo įrašė matosi kaip A. Lukašenka aplanko ligoninę, kurioje gydomi koronavirusu sergantys žmonės. Ligoninėje Aleksandras Lukašenka vaikšto be kaukės ir pirštinių.

“Mūsų Gitanas Nausėda tikrai protingesnis, jis net nuotoliniu būdu per kompiuterį bendraujant užsideda kaukę ir pirštines”

Aleksandras Lukašenka pakalbino jį pasitukusią medikę: „Iš akių matau – naujas žmogus. Kai visi su šitais kombinezonais, po 10 kartų galima pasisveikinti… Tai tu čia gydai žmones?“ – į gydytoją kreipėsi A. Lukašenka. „Tai raudonoji zona“, – atsakė moteris. „Vadinasi, turiu užsidėti kaukę?“ – pasiteiravo A. Lukašenka. „Taip“, – atsakė jam.

Tada Aleksandras paklausė medikės ir užsidėjo kaukę. Aleksandrui buvo paduotos ir pirštinės, bet jis jų taip ir neužsidėjo…

“Pagrindinis dalykas gydant šiuos pacientus yra psichika. Apie tai aš jums intuityviai pasakojau tuo metu, kai pradėjome sirgti šia liga. Panika, psichika ir, kaip sakiau, koronapsichozė — dabar visi išmoko šį terminą. Jūs žinote mano požiūrį, jis nuo to laiko nepasikeitė. Jis sustiprėjo, aš sustiprėjau savo įsitikinimuose. Kai kurie iš jūsų, kas, pripažinkime, mažai tikėjo tuo, ką sakiau, pagaliau suprato, kad buvau teisus”, — pridūrė prezidentas.

Ligoninėje prezidentas kalbėjo ir apie Lenkijos valdžios norą privilioti Baltarusijos gydytojus į savo šalį. “Mes turime gydyti savo pacientus, bet mes esame pasirengę jiems padėti. Bet tiesiog darykite tai žmoniškai: jums reikia – mes jums atsiųsime brigadą, mes padėsime”, – pasiūlė Aleksandras Lukašenka.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!