Patiko? Pasidalinkite!

Startuoja judėjimas AUŠRA. Jis yra plataus pasipriešinimo neteisybėms dalis. Įraše pristatoma, kokie tarptautiniai ir vidaus faktoriai skatina aušrininkus vienytis. Išvardinami konkretūs programiniai punktai, jungiantys judėjimą su Žemaičių Pasipriešinimu ir kitais.

  1. Asmeninė kiekvieno politiko atsakomybė už valstybei padarytą žalą.
  2. Teisė atšaukti bet kurį Seimo narį gyventojų parašais. Teisė surinkus 100 000 parašų surengti pirmalaikius Seimo rinkimus. Ir tai reikia daryti nedelsiant.
  3. Vakcinacija – tik savanoriška. Nevaržomos nevakcinuotų žmonių teisės.
  4. Šeimą kuria vyras ir moteris, kuriems gimsta vaikai. Tai – tautos, Lietuvos išlikimo garantas. Todėl mes – prieš Vakarų brukamą LGBT propagandą.
  5. Tėvynės savarankiškumo atkūrimas. Tam tikslui – referendumo dėl narystės ES ir NATO sušaukimas, kadangi referendumas dėl ES buvo papirktas alaus buteliais, o dėl NATO jo net nebuvo. Tegul sprendžia tauta, o ne „elitas“.
  6. Visaapimantis valstybės finansų auditas. Jis padės atkapstyti „dingstančius“ milijardus, kurie turi būti paskirstyti socialinei atskirčiai mažinti, švietimui bei kultūrai.
  7. Teisėsaugos reforma iš pašaknų. Kai kurie pareigūnai, užuot žaboję korupciją, tampa jos dalimi arba vykdo valdžios užsakymus. Tai reikia sustabdyti.
  8. LRT vadovybės pakeitimas dėl šališkumo ir uždarumo nuo žmonių.
  9. Smulkųjį verslą dusinančių monopolijų išardymas. Strateginę reikšmę valstybės išlikimui bei žmonių gerovei turinčių objektų ir gamtos resursų grąžinimas žmonių (valstybės) nuosavybėn.
  10. Karo propagandos sustabdymas bei normalių santykių su kaimynais atkūrimas. Užsienio politika turi teikti ekonominę naudą kiekvienam Lietuvos gyventojui (mažesnės dujų, elektros, kuro kainos, prekyba ir t.t.). Užsienio politika neturi kelti grėsmės mūsų pačių saugumui.


Patiko? Pasidalinkite!