Patiko? Pasidalinkite!

“Demokratinėje gerovės Lietuvoje” pradėta grasinti priverstiniu skiepijimu. Žmonės jau atvirai gąsdinami, o tuo užsiima mūsų “mylimi” politikai, tokie kaip Rasa Juknevičienė, Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas, Valentinas Mazuronis, Ingrida Šimonytė ir, žinoma “sveikatos apsaugos” ministras Arūnas Dulkys.

Kaimyninės Baltarusijos prezidentas paklaustas, ar šalyje planuojama įvesti prievartinę vakcinaciją, atsakė: “Ačiū Dievui, tokio poreikio nėra”. Jis taip pat pridūrė, kad tikisi, jog koronaviruso protrūkis greitai baigsis, o „kol kas primygtinai rekomenduojama skiepytis gydytojams“. Aleksandras Lukašenka pareiškė, kad jis neskirsto žmonių į skiepytus ir neskiepytus, tai turi būti kiekvieno asmeninis pasirinkimas.

Minsko srityje daugiau kaip 8 % gyventojų buvo paskiepyti dvejomis COVID-19 vakcinos dozėmis. Apie tai buvo pasakyta BelTA korespondentui Minsko srities vykdomojo komiteto pagrindiniame sveikatos skyriuje.

“Pirmoji vakcinacija dėl koronaviruso infekcijos Minsko srityje buvo suteikta 165 283 žmonėms, tai yra 11,55% viso regiono gyventojams. 119 177 piliečiai gavo du komponentus, tai yra 8,32% regiono gyventojų”, – nurodė departamentas.

Skiepai nuo COVID-19 regione organizuojami visose centrinėse regioninėse ligoninėse, Zhodino miesto ligoninėje ir Minsko regioninėje vaikų klinikinėje ligoninėje. Be to, kaimo gyventojai skiepijami poliklinikose, feldšerio-akušerijos stotyse, kur atvyksta mobilios skiepijimo komandos.

Gyventojams siūloma rinktis iš dviejų skiepų: Kinijos „Vero Cell“ iš „Sinopharm“ bendrovės ir rusiškos „Gam-COVID-Vac“ („Sputnik V“), kuri yra populiaresnė tarp Minsko srities gyventojų.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!