Patiko? Pasidalinkite!

“Kas leido dviem rusų lėktuvams nusileisti Venesueloje?!” – pusprotiškai cypia Pentagono mumijos.

Laikas susitaikyti su mintimi, jog jankių okupacinė grandinė jau seniai surūdijo. Neabejoju, jog išvaikius prieš tikrąjį Prezidentą burnojantį “zbrodą”, Argentinoje atsiras ir pirmoji rusiška bazė. Užteks kažkokiems nusmurgėliams rodyti savo galią! Jie jau turi bent du priešininkus, ginkluotės kokybe pranašesnius už save. Tenebesvajoja subingalviai, kad už Rusijos ribų teskrajos vien karlsonai su savo propeleriais.

Matau didelę ekonomikos griūtį. Gerai, kad ji vyksta laipsniškai, distrofėjant amerikaškoms. Antraip karas būtų garantuotas. Bet ir sužeistas prakeiktas šakalas pasidaro dar labiau kraujo ištroškusiu nuosproga. Tiesa ruso tai nesustabdys; jis mato, kad iš priešininko teliko tik šnipštas..

Belieka paėmus trintuką laukti, kada reikės pradėti juo dirbti pasaulio okupantų ir neohitlerinikų žemėlapyje. Rusai, savaime aišku, žvilgčioja ir svarsto, ką daryti su Lietuva? Juk “grybų pasaka” (tiksliau, pledargos) jau baigiasi. Lietuviai, nerinkite “gtradicinių partijų” išstatytų “netradicinių” manekenų, nes jie būtinai prisišauks rusą, nors patys, po to, veikiausiai bus iškabinti, o mūsų palikuonims teliks ašarų pakalnė.. Bet ten jiems ir vieta, mūsų išnaudotojams. Verčiau rinkti Juozaitį ar Puteikį, kurie dar turi diplomatiškai sveiko proto. Gerai būtų, kad jo įgytų visa tauta, spjovusi į atvirai melagingą vakarų propagandą. Tai meluoti į akis nesugebėjo net komunistai!

Belieka dar kažkiek palaukti, kol už Atlanto liks tyvuliuoti antra Kubos dydžio sala. To jiems ir linkiu. Kaip sako rusų patarlė: “V tesnote, da ne v obide”.

Voldemaras Zacharka


Patiko? Pasidalinkite!