Patiko? Pasidalinkite!

Vatnikas – pradėtas naudoti nuo 2013 m. lapkričio pabaigos (JAV suorganizavus neramumus Ukrainoje) šis žodis „vatnikas“ imtas vis plačiau vartoti ir socialiniuose tinkluose Lietuvoje. Sąvoka „vatnikas“ paprastai suprantame kaip etiketę, ženklinančią „rusiškojo pasaulio“ ideologijos šalininkus, juos išjuokiant, sumenkinant. Šią ne lietuvišką sąvoką dažniausiai vartoja save laikantys europietiškų “vertybių” ir laisvių šalininkai.

Iš rusų kalbos kilęs žodis „vatnikas“ reiškia vata prikimštą dygsniuotą švarką/striukę, kuri tarybiniais laikais buvo labai populiari.

Amerikasosas – pradėtas vartoti visai nesenai, kaip atsakas į “vatnikas”. Jo reikšmė neturi nieko bendro su rusišku žodžiu čiulpti (Сосать), tai reiškia kaip etiketė, ženklinančią “amerekietiško pasaulio” ideologijos šalininkus, kurie šaukiasi (Amerika – SOS) iš JAV pagalbos- “besišaukiantys Amerikos pagalbos”.

“Amerikasosais” vadinami dažniausiai Lietuvos politikai kurie “šaukiasi” iš JAV malonės ar pagalbos.

Lietuvoje vykdoma žmonių skaldymo, o ne vienijimo politika. Tarkime, šiuo metu kyla karinis konfliktas. Kokioje pusėje stovės “vatnikai”? Ir kas apsiims atsakomybę, kad jie stovės ne Lietuvos pusėje, o tarkim Rusijos?

Tai kam tarnauja “vatnikų” kūrėjai “amerikasosai” ?

 

Su meile Lietuvai ir Žemaitijai,

Linas Naujelis.


Patiko? Pasidalinkite!