Patiko? Pasidalinkite!

Iš karto perspėju, kad tai nėra užsakytas straipsnis. Tiesiog apsilankiau Klaipėdos Maximoje ir pastebėjau po parduotuvę lakstančius jaunus žmones. Kaip supratau, tai buvo Maximos darbuotojai. Su specialiais vežimėliais, bėgomis, jie rinko produktus.

Tai buvo Maximos „Barbora” paslaugos darbuotojai, kurie į namus pristato pirkinius. Nustebino tai, kad jaunuoliai atsakingai, rankose laikydami išmaniuosius telefonus, rinko prekes. Bet tai dar ne viskas. Kas mane pažįsta, žino, kad aš labai smalsus žmogus. Todėl nutariau vieną iš jų pasekti.

Jaunas vaikinukas nurūko į daržovių skyrių ir kruopščiai rinko pomidorus, agurkus ir kitas daržoves. Tikrai sąžiningai kilnojo ir ėmė tik pačius geriausius. Net aš pats dažnai tingiu tai daryti…

Pagalvojau: kažin kiek jie už tai gauna, koks jų atlyginimas? Laksto sušilę – panašu, kad karantino metu užsakymų tikrai daug. Bet pereikime prie esmės.

Pažiūrėkite, kokiais laikais gyvename. Visi tie, kurie turi pinigų, gali sau leisti neišeinant iš namų gauti kruopščiai atrinktus vaisius ir daržoves. Bet ar tai yra gerai? Ar gerai, jog šis po parduotuvę lakstantis jaunimas rizikuoja užsikrėsti tuo prakeiktu virusu, rizikuoja savo sveikata ir, svarbiausia, kankina ir dusina save bėgiodami mūvint kaukes!

Nežinau kodėl, bet man atrodo, kad tai nėra sąžininga. Tai primena žmonių išnaudojimą – juk jų atlyginimai tikrai nesiekia net 800 eurų. Iš šono atrodė, kad tai yra alinantis, labai atsakingas ir sunkus darbas. Te neužpyksta tie, kurie statybose dirba ant vėjo ir per lietų, bet mes turėtume pagalvoti ir apie tai, kad jau 30 metų esame nepriklausomi, o atlyginimai tikrai yra verti pajuokos – tiek pardavėjų, tiek tų pačių statybininkų.

Be galo gerbiu tuos žmones, kurie lieka Lietuvoje ir nepalieka savo tėvynės. Realiai jie laksto dėl tų, kurie nenori užsikrėsti tuo virusu, jie rizikuoja savo sveikata. Didžiulis Jums AČIŪ!

Su meile ir pagarba Vaidas Žemaitis


Patiko? Pasidalinkite!