Patiko? Pasidalinkite!

Kai kurie popkaraliaus Maiklo Džeksono bičiuliai ir bendražygiai mano, kad jis tebėra gyvas ir ruošiasi sugrįžti į sceną ir į gyvenimą, rašo thesun.co.uk.

Teddy‘is Riley (51 m.), kuris įrašinėjo su M. Jacksonu jo albumą „Dangerous“ ir prodiusavo dainą „Breaking News“ nustebino, pareiškęs, kad dainininkas tebėra gyvas. 2010 m. lapkritį T. Riley parašė: „Jei žmonės galvoja, kad Elvis Presley dar gyvas, kodėl aš negaliu galvoti, kad Michaelas Jacksonas tebėra gyvas?“

Dieną prieš šį įrašą vienas gerbėjas parašė T. Riley tviteryje: „(Prodiuseris, reperis) Akonas sako manantis, kad Michaelas Jacksonas slepiasi ir vieną dieną sugrįš. Būtų įdomu žinoti, ką jūs apie tai manote.“ T. Riley atsakė: „Akonas – mano draugas, mes panašiai mąstome.“ Akonas (45 m.) M. Jacksono albumo „Thriller“ 25-ojo jubiliejaus proga įrašė perkurtą dainos „Wanna Be Startin’ Somethin“ versiją.

Jis teigia, kad M. Jacksono gyvenimo pabaigoje tapo artimu jo draugu, o po atlikėjo mirties sukūrė jo garbei dainą „Cry Out of Joy“. Buvęs M. Jacksono stilistas, kirpėjas Steve‘as Erhardtas 2017 m. feisbuke parašė turintis žinią M. Jacksono gerbėjams, kurie vis dar turi vilčių, kad jis tebėra gyvas: „Žinutė tikintiems M. Jacksonu. Pirmiausia apie tai sužinosite čia, o po kelių mėnesių ar baigiantis metams sulauksite džiugių žinių.

Tuo praktiškai neįmanoma patikėti. Nė šeimos nariai to nežino, bet aš žinau.“ Tiesa, S. Erhardtas taip ir nepatikslino, ką turėjo omenyje. Pernai birželį jis išpublikavo feisbuke nuotrauką, kurioje matėsi tik vyro, mūvinčio baltas kojines ir vilkinčio juodas plačias kelnes, nuotrauka, ir parašė prie jos: „Įrašų studijoje, kažkur pasaulyje, nežinomoje vietoje, jis greitai pasirodys.

„YouTube“ kanale „BeLIEve“ irgi virė diskusijos apie tai, ar M. Jacksonas gyvas. Viename vaizdo klipe teigiama: „Michaelo (Jacksono) draugas, Holivudo plaukų stilistas Seve‘as Erhardtas pernai žadėjo pasidalinti džiugia žinia su tikinčiaisiais (tais, kurie tiki, kad M. Jacksonas gyvas). Dabar jo įrašas pradžiugino gerbėjus.“

Michaelas Turegano, kuris beveik 10 metų tyrė M. Jacksono mirties aplinkybes, sakė, kad negalima ignoruoti S. Erhardto žodžių. Pernai jis pasakė: „Jis kontaktavo su M. Jacksonu, taigi manyčiau, turėtume paisyti jo žodžių.“ 2009 m. birželio 25 d. M. Jacksonas mirė nuo širdies smūgio. Bet dalis žmonių netikėjo, kad tai tiesa. Jo gydytoją Conradą Murray apkaltino netyčine žmogžudyste, nes Los Andželo apygardos koroneris konstatavo, kad dainininkas buvo nužudytas.

Tiesa.com


Patiko? Pasidalinkite!