Patiko? Pasidalinkite!

„Landsbergistai“ Arvydas Anušauskas ir Audronius Ažubalis kreipėsi į Lietuvos radijo ir televizijos komisijos (LRTK) pirmininką Mantą Martišių dėl Rusijos televizijų retransliavimo Lietuvoje.

Parlamentarai kviečia LRTK atsižvelgti į lapkričio 20 d. žiniasklaidoje pasirodžiusią informaciją, kad Latvijos nacionalinė elektroninių žiniasklaidos priemonių taryba nutarė uždrausti šalyje retransliuoti devynių Rusijos televizijų laidas.

„Keletas televizijos kanalų yra priklausantys Rusijos žiniasklaidos kontroliuojančiajai bendrovei, tarp kurios naudos gavėjų yra milijardierius Jurijus Kovalčiukas, įtrauktas į sąrašą asmenų, kuriems taikomos Europos Sąjungos (ES) sankcijos už ryšius su konfliktu Ukrainoje. Nuo 2014 kovo 20 d. ES sankcijas ir Lietuva turi vykdyti“, – teigia Arvydas Anušauskas.

„Kviečiame Lietuvos radijo ir televizijos komisiją (LRTK) apsvarstyti klausimą dėl Rusijos televizijų retransliavimo Lietuvoje, atsižvelgiant į šiame kreipimesi pateiktą informaciją“, – patvirtino Audronius Ažubalis.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!