Patiko? Pasidalinkite!

Ar žinote, kad Briuselyje jau kurį laiką yra rengiamos mugės „Men Having Babies” (vyrai, turintys vaikų)? Jos vyko jau daugelį kartų. Tokie renginiai vyksta įvairiausiose Vakarų šalyse: Niujorke, San Franciske, Tel Avive, Taipėjuje, Čikagoje ir Toronte.

Ši konferencija – mugė skirta ir prekybai vaikais

Tokiose mugėse dalyvauja tos pačios lyties poros, norinčios išsinuomoti surogatinę motiną, kurios pagimdytą kūdikį būtų galima įsigyti už pinigus. Kainos už vaiką prasideda nuo 95 000 iki 160 000 JAV dolerių.

Mugės vyksta prabangiuose „Hilton“ viešbučiuose su prašmatniai apsirengusiais vyrais, ant stalų guli sudėti blizgūs nuotraukų katalogai su surogatinėmis motinomis, kurias galima rinktis būsimam vaikui… Aplinkui sukinėjasi moterys, pasirengusios gimdyti savo vaikus ar parduoti jau gimusius. Viskas vyksta prabangiai ir preciziškai.

Šitokios mugės vyksta jau nuo 2018 metų. Apie jas rašė daugelis žiniasklaidos priemonių, tarp jų ir Italijos naujienų portalas „TEMPE”.

2020 metais Briuselyje, lapkričio 7-8 dienomis vyko tos pačios lyties tėvų konferencija, jos metu vyko ir vaikų mugė. Renginio darbotvarkę galite pamatyti čia: (Nuoroda į konferenciją spausti čia)

Laukiame nesulaukiame, kada Lietuvoje pasirodys ši naujovė!

„NTV” ir „TEMPI” inf.


Patiko? Pasidalinkite!