Patiko? Pasidalinkite!

Helsinkyje vykusiame D. Trampo ir V. Putino susitikime, D. Trampą atstovavo jo „advokatas”-, juo pabuvo V. Putinas.

Paraudusį D. Trampą nuo nepatogių žurnalistų klausimų gynė V. Putinas, į kai kuriuos klausimus atsakydamas už D. Trampą.

„Fox News“ žurnalistas Krisas Valesas paklausė abiejų prezidentų, dėl Krymo prijungimo prie Rusijos.

V.Putinas atsakė už save ir už D.Trampą kuris paraudęs tylėjo. V. Putinas paaiškino „Fox News“ žurnalistui, kad sprendimas dėl Krymo prisijungimo prie Rusijos buvo priimtas referendumo būdu, todėl jo negalima vadinti aneksija.

„Jeigu tai aneksija, kas tuomet yra demokratija?“ – retoriškai žurnalisto paklausė Putinas.

V. Putinas pasakė, kad susitikime su D. Trumpu jis išdėstė JAV poziciją, kad Krymas tebelaikomas Ukrainos dalimi.

„Aš jam atsakiau maždaug taip pat, kaip dabar pasakiau jums – manau, kad tuo šiuos svarstymus mums reikia baigti“, – V. Putinas sakė.

Šitoje vietoje D. Trampas atrodė graudžiai, stovėjo ir nei žodžio nesugebėjo atsakyti, nors šis klausimas buvo adresuotas abiems prezidentams.

V. Putinas D. Trampą apgynė ir kitais atvejais, kai žurnalistai klausė D. Trampo apie neva Rusijos kišimąsi į JAV prezidento rinkimus. O šiuo ruožtu, D. Trampas peikė JAV spec tarnybas už neva aplaidų darbą.

Tai dar kartą įrodo, kad D. Trampas nėra savo šalies gaspadorius ir visos spec. tarnybos tebėra „klintoninės gaujos” įtakoje. Jūs pabandykite įsivaizduoti, kad V. Putinas viešai skustųsi visam pasauliui apie tai, kad jo šalyje spec. tarnybos blogai dirba arba neatitinka jo interesų, tai būtų visisškas absurdas.

Susitikimas įrodė, kad D.Trampui reikia gero užnugario ir jeigu jis laikysis duotų pažadų, juo pabus V. Putinas kuris, kaip pareiškė susitikime turi daug medžiagos apie H. Klinton kompanijos „juoduosius” finansuotojus.

Taigi, drąsiai galime sakyti, kad D. Trampas turi tikrai neblogą „advokatą” ir „užtarėją”, kuris D. Trampą saugo lyg saviškį….

Vaidas Žemaitis


Patiko? Pasidalinkite!