Patiko? Pasidalinkite!

Aistros dėl Rusijos pripažinimo DPR ir LPR taip pat įsiskverbė ir į JAV vidinę politinę kovą. Buvęs JAV prezidentas Donaldas Trampas pasinaudojo Ukrainos krizės įvykiais, kad sukritikuotų demokratą Džo Baideną ir pagirtų save. Tuo pat metu D. Trampas V. Putino planą pavadino „genialiu“ ir pareiškė, kad tą patį turėtų daryti Jungtinės Valstijos savo pietinėje sienoje.

Donaldas Trampas gyrė Vladimiro Putino veiksmų planą Rytų Ukrainoje kaip „genialų“ ir pavadino Rusijos lyderį „labai protingu“. Anksčiau buvęs JAV prezidentas išplatino pareiškimą, kuriame teigė, kad jam prezidentaujant, Rusija niekada nebūtų įsiveržusi į Ukrainą, rašo „ NBC News“.

„Aš pasakiau: „Jis ten eis ir taps taikdariu“. Tai yra galingiausios taikos palaikymo pajėgos… Galėtume jas panaudoti savo pietinėje sienoje. Tai stipriausios taikos palaikymo pajėgos, kokias esu matęs. Armijos tankų buvo daugiau nei aš kada nors mačiau“.

„Ne, bet pagalvokite. Šitas vaikinas yra labai protingas“, – tęsė D. Trampas. „Aš jį labai gerai pažįstu. Labai, labai, labai gerai. Jei būčiau buvęs valdžioje, to niekada nebūtų nutikę.”

Donaldas Trampas kritikavo dabartinį Amerikos prezidentą: „Ar žinote, ką pasakė Baidenas? Atsakymo nebuvo“.

Trampas taip pat pavadino prezidentą Baideną „žmogumi, kuris neįsivaizduoja, ką daro“.

Anksčiau antradienį D. Trampas pareiškė, kad jei jis vis dar būtų Amerikos prezidentas, Rusija niekada nebūtų įsiveržusi į Ukrainą ir pareiškė, kad Rusija tapo „labai labai turtinga“ valdant prezidentui Baidenui.

„Sąžiningai žiūrint, nebuvo absoliučiai jokios priežasties, kodėl šiuo metu Ukrainoje susiklosčiusi situacija apskritai turėjo įvykti“, – antradienį sakė D. Trumpas. „Labai gerai pažįstu Vladimirą Putiną ir per Trumpo administraciją jis niekada nebūtų daręs to, ką daro dabar, jokiu būdu!”

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!