Patiko? Pasidalinkite!

Kaip atsaką Rusijai į Luhansko ir Donetsko respublikų pripažinimą, Vokietijos valdžia sustabdys „Nord Stream 2“ sertifikavimo procedūrą. Apie tai pranešė Vokietijos kancleris Olafas Scholzas.

Dujotiekio kol kas neįmanoma sertifikuoti dėl Rusijos „naujausių veiksmų“, pareiškė Vokietijos kancleris. Jo teigimu, Rusijai pripažinus „Luhansko liaudies respublikos“ (LLR) ir „Donecko liaudies respublikos“ (DLR) nepriklausomybę, situaciją reikia įvertinti iš naujo, įskaitant „Nord Stream 2“, praneša rbc.ru.

Vokietijos sprendimas stabdyti „Nord Stream 2“ dujotiekio projektą yra stiprus atsakas Rusijai, teigia Lietuvos užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis.

O dabar pažiūrėkime kas nukentėtų be Rusijos (žiūrėti į paveikslėlį aukščiau). 2017 metais finansiniai susitarimai buvo pasirašyti su Prancūzijos „ENGIE“, Austrijos „OMV“, Nyderlandų „Royal Dutch Shell“ ir vokiečių „Uniper“ bei „Wintershall“.

Tai kas čia nukentės labiau? Kas negaus pigesnių dujų? Ką iš to laimės Lietuva? Landsbergį, tau viskas su galva gerai? Negi Landsbergiukas mano, kad Rusija neras kam parduoti dujų?

Egidijus Paulauskas


Patiko? Pasidalinkite!