Patiko? Pasidalinkite!

Dabartinio JAV prezidento štabas tvirtina, kad Nevados rinkimuose balsavo „dešimtys tūkstančių žmonių“, kurie ten jau nebegyvena.

Buvęs JAV laikinasis nacionalinės žvalgybos direktorius Ričardas Grenelas, esantis dabartinio JAV lyderio Donaldo Trumpo kampanijos narys, per spaudos konferenciją Las Vegase paskelbė, kad jis iškelia bylą Nevados valstijai dėl balsų skaičiavimo sukčiavimo. Tai ketvirtadienį paskelbė „ Fox News“ .

„Nepriimtina skaičiuoti neteisėtus balsus šioje šalyje, o taip nutinka Nevadoje“, – sakė Grenelas.

Kaip pažymi „Fox News“, D.Trampo būstinė tvirtina, kad rinkimuose Nevadoje balsavo „dešimtys tūkstančių žmonių“, kurie ten jau nebegyvena. Grenelas pridūrė, kad Amerikos lyderio kampanijos stebėtojams „neleidžiama tikrinti“ biuletenių ir išreiškė įsitikinimą, kad jei būtų skaičiuojami tik teisėti balsavimo biuleteniai, D.Trampas laimėtų Nevadoje.

Savo ruožtu dabartinis Baltųjų rūmų vadovas taip pat paragino nutraukti rinkimų sukčiavimą. – Sustabdykite sukčiavimą! – ketvirtadienį savo „ Twitter“ puslapyje parašė D.Trampas .

Pergalė Nevadoje JAV kandidatui į prezidentus suteikia šešis rinkėjų balsus iš 270, reikalingų tapti prezidentu. „Fox News“ skaičiavimais, kol kas Bidenas yra surinkęs 264 rinkėjų balsus, o D.Trampas turi 214 balsus.

Demokratai per pastaruosius tris rinkimus iškovojo pergalę Nevadoje: 2008, 2012 ir 2016 m. 2016 m. Demokratų kandidatė Hillary Clinton gavo 47,9 proc., Respublikonas Donaldas Trampas – 45,5 proc.

TASS inf.


Patiko? Pasidalinkite!