Patiko? Pasidalinkite!

Ar pajutote, kad pastaruoju metu judsąjungei dingo visi norai siuntinėti direktyvas ir kitokį įvairių įsakymų jovalą? Jie dabar labai išsigandę, dukart labiau už britus. Nes mato greit atsidursiantys tarp atmatų suskilusioje ES. Jie dar spyriojasi Ūkanotojo Albiono atstovams, išstatinėja įvairias nepriimtinas sąlygas, kurias skaitant norisi spjauti į snukį ES kiauliasnukiams. Šie puikiai žino, kad netekę „lokomotyvo“, Europos ešelono, patys ešelono tikrai nepatemps. Jau dabar Vokietijoje mažėja atlyginimai, o kas dar laukia? Žodžiu, su tokia politika židosas suės pats save.

O ką anglai? Už ką jie turi mokėti milijardus? Už tai, kad begalę jų jau išmokėjo visokiems šliužams ir padlaižiams, tame tarpe ir Lietuvos valdžios vagims? Juk dabar jau nežinoma, kur dingo labiausiai skurstantiems skirti milijonai? Net maisto paketų išduoti nebėra iš ko. Taip kad aš anglų vietoje daug nemąstyčiau ir nusispjovęs bei trenkęs durimis išeičiau, čia pat sukeldamas muitų mokesčius – dešimtkart didesnius, nei planuoja ES. Didžioji Britanija šiuo metu yra antroji pagal turtingumą valstybė, pajėgi atsistoti ant kojų. Tereikia išvyti „palmolivus“, ardančius jų šalį iš vidaus. Ir truputį palaukti. Apie vokiečius laikas pamiršti, nes jie jau žiūri į gelbėjimosi ratą, skęstant jų laivui. Kai kur algos ten krito net ketvirtadaliu. Nors jas dalinai čia pat atstatė, vokiečiai nekentės, supratę, kad jie varomi link ubagystės.

Taigi, palinkėkime sėkmės britams, kad tik jie nepabėgtų iš beveik laimėto mūšio.

O mums belieka tikėtis, kad antros bobos su vištos smegenimis Lietuva neišsirinks. Nes antraip galvosime apie trupinių rankiojimą ir atkištą ranką. Nors ką ten – trupinius jau dabar rankiojame.

Voldemaras Zacharka


Patiko? Pasidalinkite!