Patiko? Pasidalinkite!

Visko galima perskaityti „Deflfi“ portale, bet kad Sovietų sąjunga buvo viena Antrojo pasaulinio karo sukėlėjų – šalių agresorių, yra visiška naujienų naujiena!!!

Vadinasi tai ką mums ištisus dešimtemečius dėsto istorijos vadovėliai, yra visiškas melas ir rusų propaganda, atskleidžia,- „Delfi“ žurnalistas Vaidas Saldžiūnas.

Sukėlėjų II pasaulio karo Rusija

Ir visiškai nesvarbu ką rašo Vikipedija ir kiti šaltiniai, kad:

Antrasis pasaulinis karas – didžiausias karas žmonijos istorijoje, trukęs nuo 1939 iki 1945 m. Karo pradžia Europoje paprastai laikoma 1939 m. rugsėjo 1 d., kai Trečiasis Reichas užpuolė Lenkiją, ir karą Vokietijai netrukus paskelbė Prancūzija ir Jungtinė Karalystė.

Karo pradžia

1939 m. balandį Hitleris įsakė vermachtui ruoštis pulti Lenkiją. 1939 m. rugsėjo 1 d. jis sulaužė nepuolimo ir gerų santykių paktą, pasirašytą prieš penkerius metus. Vokiečių kariuomenė įsiveržė į Lenkiją. Hitleris pasinaudojo savo paties inscenizuotu pretekstu, neva lenkų kareiviai „užpuolę“ Gleivico radijo stotį netoli Lenkijos sienos. Tačiau šįkart Prancūzija ir Didžioji Britanija nesileido į kompromisus ir, besilaikydamos įsipareigojimų ginti Lenkijos nepriklausomybę, 1939 m. rugsėjo 3 d. paskelbė karą Vokietijai.

1939 m. rugsėjo 17 d. be karo paskelbimo, sulaužiusi Lenkijos ir SSRS nepuolimo sutartį, sudarytą 1932 m. ir turėjusią galioti iki 1945 m., iš rytų į Lenkiją įsiveržė Raudonoji Armija. Tačiau, prasidėjus SSRS agresijai, Lenkija formaliai nepasiskelbė esanti karo stovyje su SSRS, kas davė pretekstą Prancūzijai ir Didžiajai Britanijai irgi neskelbti karo Sovietų Sąjungai.

1940 m. lapkričio 12 d. atvykęs į Berlyną SSRS užsienio reikalų liaudies komisaras Molotovas bandė derėtis su Hitleriu dėl naujo Europos ir Azijos pasidalijimo, tačiau Hitleris ir jo vyriausybė, išgirdę sovietų pretenzijas į naujas žemes paliko sovietų reikalavimus be atsako.

Vaidas Saldžiūnas

Ar tai tiesiog idiotas, ar sąmoningai dirbantis vakarams propagandistas, klastojantis istoriją? Šį klausimą bandysime aiškintis teisminiu keliu ir užklausime atsakingas institucijas, kad šios sužinotų ir pateiktų faktus apie tai, kad kad Sovietų sąjunga buvo viena Antrojo pasaulinio karo sukėlėjų. Neginame Sovietų sąjungos, bet norime tiesiog išsiaškinti šį istorinį momentą, kuris kelis dešimtmečius, remiantis Vaidu Saldžiūnu buvo klastojamas.

Vaidas Saldžiūnas ordinu.png
Dalia Grybauskaitė Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino medaliu už nuopelnus Lietuvos Respublikai apdovanojo ir DELFI žurnalistus Vaidą Saldžiūną ir Dainių Sinkevičių. 

Kylą sekantis klausimas, kada bus perrašyti istorijos vadovėliai ir panaikintos knygos, bei kita rašytinė informacija apie tai, kad II Pasaulinio karo sukėlėjas buvo nacistinė Vokietija ir jos vadovas Adolfas Hitleris.

Jeigu tai tiesa ką rašo Vaidas Saldžiūnas, tada kyla dar vienas klausimas, kada statysime kovotojui Adolfui Hitleriui paminklus, nes logiškai gautųsi, kad jis kovojo prieš agresorių Sovietų sąjungą, kuri kaip žinome buvo okupavusi Lietuvą.

Jeigu Sovietų sąjunga nebūtų sukėlusi II Pasaulinio karo, jo gal aplamai nebūtų buvę?

Oi tie rusai….!

Egidijus Paulauskas

 

 


Patiko? Pasidalinkite!