Patiko? Pasidalinkite!

Suprantama, kad ta diena, kai atlyginimas pervedamas į mūsų sąskaitą, būna geriausia kiekvieną mėnesį. Mes nė nebandome paneigti, kad mėgstame pinigus. Jei gerai pamąstytume, padarytume išvadą, kad dalykai, kuriuos tikrai vertiname savo gyvenime, šiaip ar taip yra neįkainojami. Čia mums nepadės net visi pasaulio pinigai. Savotiškai guodžiantis suvokimas, tiesa?

1. Meilė

Ir Beatles dainuodavo: „Money can’t buy me love!“ Meilės negalima nusipirkti. Galima nebent ją užsitarnauti, bet ne įsigyti už pinigus. Būtent todėl ji yra tokia vertinga – gal net brangiausia iš visko, ką turime šiame pasaulyje. Kas ją sykį suranda, turėtų ją saugoti, nes ji tokia pat nepakeičiama kaip ir neįkainojama.

2. Laikas

O, kaip lėtai slinkdavo dienos ir savaitės, kai dar buvome vaikai. Mėnuo atrodė kaip pusė amžinybės, o metai – niekada nesibaigiantys. Šiandien stebimės nuolat, kur dingsta laikas. Vėl vasara įpusėjo. Dar vieneriais metais senesni tapome. Laikrodis tiksi nepaliaujamai, o gyvenimas nėra begalinis. Jo nepailginsime už jokius pinigus. Todėl reikėtų kiekvieną mūsų brangaus laiko dieną, kiekvieną minutę išnaudoti kuo geriau, kaip tik įmanoma.

3. Laimė

Ar esu pakankamai laimingas? Anksčiau ar vėliau tokį klausimą sau iškelia kiekvienas. Deja, laimingas gyvenimas nepriklauso nuo sąskaitos banke. Iš tikrųjų būna paprasčiau, kai žmogus neturi piniginių rūpesčių, tačiau dėl to automatiškai netampa laimingas. Jei ne pinigai, tai kas tada padaro mus laimingais? Buda sakė: „Nėra kelio į laimę. Būti laimingu yra kelias“.

4. Intelektas

Kas daro žmogų kitiems įdomiu ir simpatišku? Tikrai ne kietai prikimšta piniginė, o veikiau kietai prikimštos smegenys. Įsivaizduokite, kad einate su žmogumi vakarieniauti. Jis nusiveda jus į brangiausią restoraną, užsako rinktinius patiekalus ir … nieko! Jokio pokalbio nepavyksta užmegzti. Tas tipas yra nuobodus, tiksliau sakant, neapsišvietęs. Verčiau eisime vakarieniauti su tokiu žmogumi, kuris sugebės nusivesti į pigią piceriją, bet bus įdomu kalbėtis.

5. Sveikata

Kol jauni esate, dėl sveikatos nesukame sau galvos. Retkarčiais persišaldome, bet po trijų dienų vėl būname sveiki. Kuo vyresni tampame, tuo labiau aktualėja sveikatos tema. Ateina laikas, kai pastebime, kad mūsų kūnas nebėra nepažeidžiamas. Jokie pinigai mūsų nepradžiugins, jei sveikata šlubuoja ir neleidžia daryti to, kas mums teikia džiaugsmo. Todėl visada, kad ir ką darytume, turėtume nepamiršti: sveikata – svarbiausia!

6. Draugai

Draugai yra tie žmonės, kurie ištiesia ranką, kai visas pasaulis nuo mūsų nusigręžia. Su jai kartu mes juokiamės ir verkiame, išgyvename gerus ir blogus laikus. Draugystė visada reiškia duoti ir gauti, tačiau jos tikrai neįmanoma nusipirkti. O žmonės, kurie leidžiasi palenkiami už pinigus, tikrai neverti būti pavadinti draugais.

7. Pasitenkinimas

Pabaigai pridursime dar vieną išmintingą posakį: „Pasitenkinimas yra didžiausias turtas“. Kas sutaria su savimi ir yra patenkintas savo gyvenimas, tas yra turtingesnis už bet kurį milijonierių. Visada būkite savimi, dirbkite mėgstamus darbus ir nesilankstykite prieš kitus. Vidinis pasitenkinimas yra vertingesnis už visus pasaulio pinigus.

seimairnamai.eu


Patiko? Pasidalinkite!