Patiko? Pasidalinkite!

Užsienio kapitalui priklausantis naujienų portalas 15min.lt skleidžia melą ir tikrovės neatitinkančią informaciją. Ne paslaptis, kad 15min.lt reitingai jau nuo 2018 lapkričio mėnesio krenta ir vargu ar pradės kilti, dėl vienašališkos pozicijos ir “landsgrybizmo” garbinimo.

15 min reitingai.PNG
alexa.com inf.

Po to kai buvęs VRK pirmininkas Zenonas Vaigauskas savo Facebook paskiroje paskelbė įrašą, o bukimevieningi.lt jį paviešino, pasipylė eilinės srutos iš 15min.lt.

Vaigauskas Šimonytė.PNG

 

15min.lt portale politikos aktualijų žurnaliste pristatoma mergina, “papylė srutų”. Ji teigia, kad “Z.Vaigauską pacitavo keli interneto portalai, skleidžiantys prieš mūsų šalį nukreiptą informaciją”.

bukimevieningi.lt portalo ekrano nuotrauka

Ne gana to, ši gražuolė dar sukūrė judėjimą ir jį pavadino “Būkime vieningi” kuriam ir priskyrė portalą bukimevieningi.lt. 

Radikalų judėjimo – Klaipėdoje registruotos organizacijos „Būkime vieningi“, kurio lyderiai neslepia simpatijų Rusijai ir jos prezidentui Vladimirui Putinui, – interneto portale taip pat pateikiama žinia apie Z.Vaigausko įrašą.

Roberta Tracevičiūtė, Politikos aktualijų žurnalistė 15min.lt foto.

Primename melagių kompanijai ir jos žurnalistei Robertai, kad bukimevieningi.lt nepriklauso jokiai organizacijai. Taip pat paneigiame šios didžios rašytojos kliedesius apie neva bukimevieningi.lt  (portalas veiklą vykdo nuo 2018.04.12) prieš mūsų šalį informaciją.

Mūsų skleidžiama informacija apie galimai Lietuvą išvogusius politikus, yra mūsų pareiga, o šie politikai tikrai nėra mūsų šalis, kaip ir tamsta.

Šalis – geografinė teritorija, paprastai aiškiomis ribomis, kuriai būdinga tam tikra kultūra (dažniausiai etniniu pagrindu), ir dažnai tam tikra savivalda, gyventojų suvokiamas vieningumas. Šalis gali turėti visišką ar dalinį suverenitetą, bet nebūtinai. Šalimis neretai vadinamos ir kažkada buvusios savarankiškos valstybės, vėliau praradusios valstybingumą, bet išlaikiusios tam tikrą kultūrinį, etninį vientisumą.

Gal tamsta žurnalistė galėtų pateikti įrodymų, teismo, policijos sprendimus, kad portalas bukimevieningi.lt yra baustas, nuteistas už tai, kad skleidžia, skleidė informaciją prieš mūsų šalį? Taip pat būtų gerai, kad ši galimai fantastikos mėgėja pateiktų ir tai, kad bukimevieningi.lt priklauso radikalų judėjimui.

Jeigu žurnalistė per dvi savaites nepateiks viešo atsiprašymo ir informacijos paneigimo, kreipsimės į žurnalistų etikos inspekciją ir teismą už tikrovės neatitinkančios ir melagingos informacijos paskleidimo.

Vaidas Žemaitis


Patiko? Pasidalinkite!