Patiko? Pasidalinkite!

Dabartinis JAV prezidentas respublikonas Donaldas Trumpas paskelbė, kad jis ketina sukurti savo, „Twitter“ alternatyvą, po to, kai jo asmeninį puslapį užblokavo šio socialinio tinklo administracija. Amerikos lyderis paskelbė atitinkamas žinutes oficialiame JAV prezidento puslapyje „Twitter“, tačiau socialinio tinklo moderatoriai jas iškart pašalino.

Vėliau jų tekstą taip pat išplatino Baltųjų rūmų spaudos tarnyba. „Kaip jau seniai sakiau,„ Twitter “vis labiau riboja žodžio laisvę, o šiandien„ Twitter “darbuotojai bendradarbiavo su demokratais ir radikaliais kairiaisiais ir pašalino mano puslapį iš savo platformos, kad nutildytų mane ir jus, 75 milijonai nuostabių patriotų, kurie balsavo už mane “, – pranešė Donaldas Trampas.

“Aš prognozavau, kad tai įvyks. Mes vedame derybas su įvairiomis kitomis svetainėmis, netrukus pateiksime svarbų pranešimą ir artimiausiu metu taip pat svarstome galimybę sukurti savo platformą. Mes netylėsime!” – sakė dabartinis Baltųjų rūmų vadovas.

Trumpo puslapio blokavimas

Portalas „ Axios“ , remdamasis „Twitter“ atstovu, paskelbė, kad socialinio tinklo administracija imsis veiksmų prieš bet kokią paskyrą, kuria D.Trampas pradeės naudotis, įskaitant oficialią JAV prezidento paskirą. Būtent taip atsitiko su dabartine prezidento paskira, kurioje šią informaciją paskelbė Amerikos prezidentas.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!