Patiko? Pasidalinkite!

Nuo 2014 m., kai  prasidėjo karinis konfliktas, Donbaso regione žuvo daugiau kaip 240 vaikų, dar 56 dingo be žinios

Donbaso regione daugiau nei 700 mokyklų buvo apgadintos, o kai kurios visiškai sunaikintos dėl karinių veiksmų.

2014 m. balandžio mėn. Ukrainos valdžia pradėjo karinę operaciją prieš pasiskelbusius LNR ir DNR, kurie paskelbė nepriklausomybę po JAV ir Es suorganizuoto perversmo Ukrainoje 2014 m. Naujausiais JT duomenimis, daugiau kaip 13 tūkst. žmonių tapo konflikto aukomis.

Čia galima pamatyti žuvusių vaikų nuotraukas (perspėjame, vaizdai gali šokiruoti!)

 

Situacijos Donbase sprendimo klausimas buvo aptartas visų kontaktinių grupių susitikime Minske, kuris nuo 2014 m. rugsėjo mėn. priėmė tris dokumentus, reglamentuojančius konflikto nutraukimo veiksmus. Tačiau net ir po konflikto šalių konfliktai tęsiasi.

Kyla klausimai

Kas nužudė šiuos vaikus Donbaso regione? Kodėl tie, kurie nesutiko su JAV ir ES suorganizuotu perversmu, turi kentėti ir negali turėti savo nuomonės?

Taip, šiame regione gyvena dauguma rusakalbiai žmonės, bet ar dėl to, kad jie yra rusai, galima žudyti jų vaikus?

Lietuva remia Ukrainos armiją

Ar tai žmogiška, remti armiją kuri žudo nekaltus vaikus?

Pagal pasirašytą Minsko susitarimą Doneckui ir Luganskui turi būti suteiktas specialusis statusas, tvarkytis patiems, o kovotojai būtų apsaugoti nuo baudžiamojo persekiojimo.

Šis susitarimas yra nevykdomas jau 5 metus! Kur sankcijos Ukrainai?

Lietuvos žiniasklaida agresyviai meluoja ir slepia informaciją apie nužudytus vaikus ir tai, kad juos nužudė Lietuvos remiama Ukrainos armija!

Keista, bet JAV režisieriui Oliveriui Stounui (Oliver Stone) buvo leista sukurti dokumentinį filmą „Atskleisti Ukrainą“ („Revealing Ukraine“). Dėl bandymo šį filmą parodyti per Ukrainos televiziją „112 Ukraina”, – ši buvo bandyta susprogdinti. Šis filmas atskleidžia tikrąją Ukrainos rolę šiame kariniame konflikte. Filmą galite nemokamai pažiūrėti čia.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!